Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? (/Temat-Rozwiazane-Czy-wy-tez-nie-mozecie-wejsc-na-lockerz-33261)



[Rozwiązane]Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? - gary126 - 14-03-2011 18:23

@up [temat]


RE: Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? - Morfit - 14-03-2011 18:31

Ja tam mogę. Usuń cookies.


RE: Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? - gary126 - 14-03-2011 18:36

usunąłem to nic nie dało zmieniłem hasło też nic czyżby ban ?? Ale o banie by mi chyba napisali !


RE: Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? - DJAd1 - 14-03-2011 18:48

Spróbuj z innej przeglądarki


RE: Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? - Dominator - 14-03-2011 19:00

Spróbuj z innej przeglądarki, usuń ciasteczka.


RE: Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? - Magnus - 14-03-2011 19:17

moze ktos Ci konto ukradł Big Grin


RE: Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? - ketrab - 15-03-2011 10:26

Ja mam to samo. Nie działają mi dwa konta. Co ciekawe, na jednym z nich wygrałem DSi, a na drugim 200$. Co do pierwszego to potwierdzenia nie ma, ale na drugim doszły nawet dwa. Próbowałem zmienić hasło, było to możliwe po 3h od złożenia "wniosku" o zmianę hasła, jednak to nic nie dało. Nie mam żadnych maili o zmianie maila czy banie.


RE: Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? - Scoobyx - 15-03-2011 15:58

Może była jakaś przerwa na lockerz czy wgrywali coś i nie dało się zalogować.


RE: Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? - tomko111 - 15-03-2011 17:19

Mogę. Może podasz jakieś szczegóły? Co jest napisane? Że invalid login details, czy coś? O banie na pewno zostałbyś poinformowany na mail.


[Rozwiązane]Czy wy też nie możecie wejsc na lockerz ?? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.