Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odpowiedzi Take A Gift] [1] [Blog] Jaką nazwę nosi ogół blogów traktowany jako mediu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Takeagift Odpowiedzi (/Forum-Takeagift-Odpowiedzi-73)
+----- Wątek: [Odpowiedzi Take A Gift] [1] [Blog] Jaką nazwę nosi ogół blogów traktowany jako mediu (/Temat-Odpowiedzi-Take-A-Gift-1-Blog-Jaka-nazwe-nosi-ogol-blogow-traktowany-jako-mediu-33231)



[Odpowiedzi Take A Gift] [1] [Blog] Jaką nazwę nosi ogół blogów traktowany jako mediu - kolix - 14-03-2011 12:56

Cytat:Blog, z angielskiego- dziennik sieciowy— rodzaj strony internetowej zawierającej określoną liczbę odrębnych, samodzielnych, uporządkowanych chronologicznie wpisów, których twórcą jest właściciel bloga. Blogi umożliwiają zazwyczaj archiwizację oraz kategoryzowanie wpisów, a także komentowanie wpisów przez czytelników danego bloga. Ogół blogów traktowany jako medium komunikacyjne nosi nazwę blogosfery. Blogi najczęściej mają charakter osobisty i służą jako internetowe pamiętniki. Takie blogi zawierają osobiste przemyślenia, uwagi, komentarze, rysunki, a nawet nagrania - przedstawiają w ten sposób światopogląd autora. Blogi mają też wiele innych zastosowań: mogą być używane jako wortale poświęcone określonej tematyce, narzędzia marketingu czy komunikacji (np. politycznej). O ile blogi osobiste mają zazwyczaj jednego autora, o tyle w innych przypadkach blog ma często wielu autorów. Używane są też jako strony internetowe; często opatruje się je aliasami, by darmowa strona internetowa wyglądała profesjonalnie. Autorzy blogów śledzą zazwyczaj inne blogi, tworzą do nich odsyłacze i nawiązują kontakty z ich autorami, wtedy siatka blogów zaczyna działać jako większa, powiązana całość, czyli tzw. blogosfera. W przypadku blogów poświęconych specyficznej tematyce wymiana myśli między autorami może sprzyjać rozwojowi danej dziedziny wiedzy. W przypadku blogów osobistych autorzy nawiązują często stosunki towarzyskie, dlatego też możemy porównać sieć blogów z aplikacjami rodzaju social networking, takich jak Friendster czy polskie Grono.

Jaką nazwę nosi ogół blogów traktowany jako medium?
blogosfera
Co z angielskiego oznacza słowo "blog"?
dziennik sieciowy
sprawdziłem i jest dobrze
Roben widzisz ok jest
Wpatrzcie się w te odpowiedzi bo są dobrze i nie wmawiajcie mi że są złe!


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] [1] [Blog] Jaką nazwę nosi ogół blogów traktowany jako mediu - SilverNight - 14-03-2011 13:09

Nie zaliczyło mi tych odp... ;/ zapewne znowu jakiś bład ze strony Tagu ;/


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] [1] [Blog] Jaką nazwę nosi ogół blogów traktowany jako mediu - Roben - 14-03-2011 13:27

Teraz jest ok miałes "Blogostrefa" ale poprawiłes na "Blogosfere"


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] [1] [Blog] Jaką nazwę nosi ogół blogów traktowany jako mediu - malcin69 - 14-03-2011 14:05

odpowiedzi są ok, mi zaliczyło Smile


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] [1] [Blog] Jaką nazwę nosi ogół blogów traktowany jako mediu - Grub63 - 14-03-2011 14:39

ok ++


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] [1] [Blog] Jaką nazwę nosi ogół blogów traktowany jako mediu - Mlody666 - 14-03-2011 14:39

Jest ok!


RE: [Odpowiedzi Take A Gift] [1] [Blog] Jaką nazwę nosi ogół blogów traktowany jako mediu - CrisPL - 14-03-2011 14:40

Mnie nie zaliczyło Sad