Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mendy... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Mendy... (/Temat-Mendy-33202)



Mendy... - dawajrowa - 13-03-2011 18:48

Jak ktoś by miał czasa to bardzo bym prosić o przetłumaczenie tego Lol
Cytat:Dlaczego anulowaliście moją nagrodę "Klawiatura Apple" ?
W anulacji powodem było to że nie wysyłacie nagród do mojego kraju , ale ja po wygraniu aukcji podałem adres w USA więc nie rozumiem o co Wam chodzi ? I dlaczego chcecie zwrócić mi PTZ ? Przecież nawet jeśli nie wysyłacie do Polski to miały być refundacje na PayPal , więc dlaczego chcecie mnie oszukać ?
Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź



RE: Mendy... - tomko111 - 13-03-2011 19:02

Why did you cancel my prize 'Keyboard Apple' ?
The reason of cancellation was that you don't ship prizes to my country, but I had passed address located in USA, so I don't understand what you mean. Why are you willing to refund my PTZs? Even though you don't ship prizes to Poland, there was supposed to be PayPal refunds, so why are you going to cheat me?

I am looking forward to your fast reply,
Best regards.
XYZ


RE: Mendy... - dawajrowa - 13-03-2011 19:20

dzięki Smile


Mendy... - Magnus - 13-03-2011 19:22

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.