Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pilnie potrzebuje 2zł na PP / wpłacam 2zł na Twoje konto bankowe w PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pilnie potrzebuje 2zł na PP / wpłacam 2zł na Twoje konto bankowe w PL (/Temat-Pilnie-potrzebuje-2zl-na-PP-wplacam-2zl-na-Twoje-konto-bankowe-w-PL-33182)



Pilnie potrzebuje 2zł na PP / wpłacam 2zł na Twoje konto bankowe w PL - damianq90 - 13-03-2011 14:21

j/w bardzo zależy mi na czasie , minimalna wypłata PP na swój bank to 30zł, i brakuje mi niecałych 2zł, więc sprawa wygląda tak , przelewasz 2zł na mojego PP a ja od razu zlecam ze swojego konta bankowego przelew na Twoje konto bankowe, mega ważne ponieważ zależy mi na czasie, z góry dzięki jeżeli ktoś pomoże Wink