Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 z 5 Restocków Nadchodzi! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 2 z 5 Restocków Nadchodzi! (/Temat-2-z-5-Restockow-Nadchodzi-33142)

Strony: 1 2


2 z 5 Restocków Nadchodzi! - tomko111 - 12-03-2011 20:54

[Obrazek: 5xredemption.jpg]

Lockerz kilka godzin temu zaczęło wysyłać maile do osób, które kwalifikują się do drugiego restocku. Jeśli nie otrzymaliście go jeszcze, poczekajcie spokojnie - ja swojego otrzymałem dokładnie minutę temu, maile są ciągle wysyłane!

Cytat:Congratulations, you are eligible for an Exclusive Redemption for our most loyal members on Lockerz this weekend! Log in to Lockerz for your chance to turn your PTZ into an iPod, PayPal gift card, or even a MacBook!

Check out the catalog of prizes here. Make sure you're earning all the PTZ you'll need for the big event, and stay tuned to PTZ Place - you won't want to miss it!

Here are a couple reminders about today's Redemption:

Lockerz Mobile is still in beta testing, so today's Redemption will be available in desktop version only.
Please review our new international shipping policy and Redemption Terms.
Need more PTZ? We're giving 3X PTZ in PLAY all weekend.

Gratulacje! Kwalifikujesz się do ekskluzywnego restocku dla naszych najbardziej lojalnych użytkowników, pojawi się on tego weekendu! Zaloguj się na lockerz, aby mieć szansę zamienić PTZ na Ipoda, pieniądze na PayPal, czy nawet MacBooka!

Sprawdź katalog nagród w zakładce redeem. Upewnij się, że zdobędziesz całą ilość punktów, które będą Ci potrzebne na to wielkie wydarzenie, bądźcie czujni na PTZ PLACE, nie chcecie przegapić restocku!

Poniżej kilka przypomnień dotyczących DZISIEJSZEGO restocku:
Wersja mobilna Lockerz jest ciągle w fazie beta, więc dzisiejszy restock będzie dostępny tylko dla wersji komputerowej.
Przejrzycie proszę naszą nową politykę wysyłkową nagród dla zagranicznych użytkowników oraz regulamin restocku.
Potrzebujesz więcej PTZ? Dajemy wam 3 razy więcej PTZ w sekcji PLAY przez cały weekend!

Podoba Ci się mój news? Kliknij przycisk reputacji pod moim avatarem.


RE: 2 z 5 Restocków Nadchodzi! - Johny - 12-03-2011 21:02

Tomek dziś szalej na forum aby więcej takich użytkowników 2


RE: 2 z 5 Restocków Nadchodzi! - Magnus - 12-03-2011 21:02

Mi również przyszedł Smile


RE: 2 z 5 Restocków Nadchodzi! - tomko111 - 12-03-2011 21:03

(12-03-2011 21:02)Johny napisał(a):  Tomek dziś szalej na forum aby więcej takich użytkowników 2

Pod jakim względem? Lol


RE: 2 z 5 Restocków Nadchodzi! - adrick1197 - 12-03-2011 21:06

mi tez przyszedł


RE: 2 z 5 Restocków Nadchodzi! - mikolaj90 - 12-03-2011 21:22

Mi przyszedł ale był w spamie i usnąłem Smile


RE: 2 z 5 Restocków Nadchodzi! - Admin - 12-03-2011 23:03

A mi przyszedl na konto na ktorym rejestrowalem sie w tym roku :|
a na drugi gdzie rejestrowalem sie w 09 nie :|
burdel na kólkach ;s


RE: 2 z 5 Restocków Nadchodzi! - Morgoth2 - 12-03-2011 23:07

(12-03-2011 23:03)Admin napisał(a):  burdel na kólkach ;s

To co chcą mieć wszyscy :>

A co to za problem posiedzieć 2 dni ?


RE: 2 z 5 Restocków Nadchodzi! - m4rcin93 - 12-03-2011 23:17

ja też otrzymałem dwa maila na maile na konto z 25.10.2009 i 25.12.2009
dziwne bardzo dziwne Big Grin


RE: 2 z 5 Restocków Nadchodzi! - Nayare - 12-03-2011 23:46

Uff, otrzymalem jednak Big Grin
Mala korekta, "This wekeend" nie znaczy "w tym tygodniu", tylko "tego weekendu" Wink