Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pudzian vs Najman - Przed walką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pudzian vs Najman - Przed walką (/Temat-Pudzian-vs-Najman-Przed-walka-331)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pudzian vs Najman - real - 11-12-2009 16:14

Byłem fanem Pudziana i zawsze będę tak więc stawiam na Niego ;]


RE: Pudzian vs Najman - Joker - 11-12-2009 16:19

Wszyscy stawiacie na Pudziana bo jest bardziej znany ;> Walkę i tak wygra Najman ^^


RE: Pudzian vs Najman - Kilol - 11-12-2009 16:25

Nie o to chodzi @Joker. Ja np. jestem od dzieciństwa fanem Pudziana. Sam chodzę na siłkę.Dodgy Dodam, że Pudzian trenuje od 12 lat boks i karate.


RE: Pudzian vs Najman - skalarado - 11-12-2009 17:48

Haa ... Pudzian wygra ! Big Grin Wystarczy że na niego wskoczy Big Grin i Najman nie wyjdzie potem tylko dobić Big Grin PUDZIAN Big Grin !!!


RE: Pudzian vs Najman - Royside - 11-12-2009 18:10

(11-12-2009 16:19)Joker napisał(a):  Wszyscy stawiacie na Pudziana bo jest bardziej znany ;> Walkę i tak wygra Najman ^^

Dla mnie Pudzian jest wzorem , nie trzepał sterydów jak to inni "pakerzy" , tylko trenuje na zdrowego.Nawet jeżeli miałby przegrać , to i tak będe zawsze za Nim.


RE: Pudzian vs Najman - Alcor - 11-12-2009 20:21

Zawsze będę za Mariuszem, spoko z niego facet Tongue Wiadomo że będzie miał trudno z Najmanem, ale da rade. Wink


RE: Pudzian vs Najman - Admin - 11-12-2009 20:53

niestety prawda jest taka ze pudzian w tańcu z gwiazdami poznal super technike uników których uczył go sam kszysztof ibisz i zygmut hajzer ... właśnie dlatego ma zwyciestwo w kieszeni !


RE: Pudzian vs Najman - Marello - 11-12-2009 20:54

Jak wygra najman to opanuje cały świat mushahaha


RE: Pudzian vs Najman - ciemak666 - 11-12-2009 20:56

no pewnie ze pudzian Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Pudzian vs Najman - Royside - 11-12-2009 21:04

(11-12-2009 20:53)Admin napisał(a):  niestety prawda jest taka ze pudzian w tańcu z gwiazdami poznal super technike uników których uczył go sam kszysztof ibisz i zygmut hajzer ... właśnie dlatego ma zwyciestwo w kieszeni !

Offtop :

Uśmiałem się do rozpuku xddddd

Koniec Offtopu

Najman może jest zwinniejszy , ale jak Mariusz wyceluje to nie ma *** we wsi Big Grin