Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pudzian vs Najman - Przed walką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pudzian vs Najman - Przed walką (/Temat-Pudzian-vs-Najman-Przed-walka-331)

Strony: 1 2 3 4


Pudzian vs Najman - Przed walką - Kilol - 10-12-2009 21:52

Jutro czeka nas niezłe widowisko. Mariusz Pudzianowski (Mistrz świata strongmanów) zmierzy się z Marcinem Najmanem (Bokserem).
Będzie to pojedynek według zasad MMA, czyli to nic innego jak napierda**nie.Dodgy Obaj zawodnicy nie lubią się, ze względu na kłótnie i przepychanki w knajpie.
Od dzieciństwa byłem fanem Pudziana, więc uważam, że on wygra tę walkę.

PUDZIAN ZWYCIĘZCĄ !!!

Wypowiedzcie się w tym temacie, kto waszym zdaniem wygra walkę.Big Grin

Pozdrawiam !


RE: Pudzian vs Najman - Marello - 10-12-2009 21:59

Ja stawiam na Najmana ma technika i szybkość może wykończyć pudziana Tongue Walka będzie o 21:45 na polsacie ?


RE: Pudzian vs Najman - Kilol - 10-12-2009 22:03

@Marello
Tak. Polsat, godzina 21.45, ale inne walki rozpoczną się od godziny 19.20.


RE: Pudzian vs Najman - Admin - 10-12-2009 22:28

dziś??? ale mam lipe ... mam kablowke, satelite ... sport live,tvn sport, sport orange .... a polsatu nie mam :|


RE: Pudzian vs Najman - jacekchr4 - 11-12-2009 14:21

Ja jestem za Pudzianem i to on ma wygrać Smile


RE: Pudzian vs Najman - Royside - 11-12-2009 15:37

Pudzian do boju!


RE: Pudzian vs Najman - Bolt - 11-12-2009 15:38

Według mnie wygra Pudzian wystarczy spojrzeć na niego i Najmana to tak jak maluch i monster truck xD W większości ankiet więcej głosów ma Pudziana i mam nadzieję, że to on zwycięży Smile


RE: Pudzian vs Najman - Joker - 11-12-2009 15:44

ja mysle, ze najman.. to,że pudzian ma pare w łapie to nie znaczy, że się umie bić ;p np. Adamek vs Gołota.. Gołota by go dotknoł a adamek by leżał.. z nimi będzie podobnie ;]


RE: Pudzian vs Najman - Marello - 11-12-2009 15:48

Widzicie Jocker popiera moją idee Big Grin


RE: Pudzian vs Najman - Royside - 11-12-2009 16:03

Ja tam podziwiam Pudziana , i nawet jeżeli przegra , to i tak wciąż będe za Nim.

[Joker teza słuszna , ale kto wie , może Pudzian wysunie porządnie , i nim Najman się obejrzy to będzie już leżał]