Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy (/Temat-Sprzedam-skrypt-na-autouzupelnienie-Captchy-33039)

Strony: 1 2 3 4


Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - Kr0p3k - 11-03-2011 11:00

Witam wszystkich
chciałbym zaproponować wam skrypt własnej roboty do automatycznego uzupełniania kodów captcha za niskie pieniądze, skrypt jest napisany w języku javascript, sprawdza się znakomicie, użyłem go na 3 restockach i nie zawiódł mnie ani razu, czas jaki udało mi się z nim osiągnąć to bagatela 7-8 sekund.

Skrypt działa wraz z LRC Pro.
CENA 7$
TERAZ TYLKO 2$ !!
Skrypt działa z nowymi zabezpieczeniami!!

postanowiłem sprzedać ostatnie 10 sztuk skryptu, po tym czasie zamykam temat i już więcej nie sprzedaję.

więcej informacji pod numerem gg:6353379

wracam z editem.

tutaj dostępny filmik na Youtube
[my-youtube width=640 height=360]http://www.youtube.com/watch?v=p0VKvEtj7X8[/my-youtube]


edit.
rozwiewając niektóre wątpliwości:

1. nie daję skryptu na próbę z wiadomych przyczyn
2. nie daję za pół ceny, wszystko ustalamy na priv lub na gg.
3. nie mam skryptu na math captche, pracuję nad tym.
4. ilośc skryptów do sprzedania jest ograniczona, poinformuję jeśli sprzedaż zostanie zakończona.
5. W związku z dużym zainteresowaniem skryptem aby przyśpieszyć całą procedurę można wysyłać pieniądze na konto pp na adres [email protected] jako prezent a ja w odpowiedzi wyślę skrypt, następnie w razie problemów wystarczy napisać na adres e-mail lub na gg i wtedy pomogę uruchomić skrypt.
6. dalsze pytania proszę kierować na priv, gg, lub pisać w tym temacie.

Pozdrawiam Kr0p3k. 2


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - Mateusz5511 - 11-03-2011 11:09

skasowane


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - Kr0p3k - 11-03-2011 11:21

spoczko, nagram filmik i wrzuce zarazTongue na tutudragon3 może być?


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - Mateusz5511 - 11-03-2011 11:23

skasowane


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - Avaso - 11-03-2011 12:15

bardziej math by się przydała ;D


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - Kr0p3k - 11-03-2011 12:31

z math captchą dalej próbuję ale mi nie wychodziSad


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - NaoS - 11-03-2011 15:48

Ciekawe, szkoda że tak mało postów masz.


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - maki_ziom - 11-03-2011 16:06

ile za to chcesz?


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - NaoS - 11-03-2011 16:10

A działa to razem z greasemonkey na FF?


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - onlyone - 11-03-2011 16:11

ja pierdziele, kto byłby na tyle głupi żeby pisać od podstaw program który i tak ma mnóstwo osób? pewnie kupił/znalazł i sprzedaje żeby mu się zwróciło.. dziwię się że jeszcze bana nie ma