Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobre wieści co do PayPali z restocku i aukcji ze stycznia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Dobre wieści co do PayPali z restocku i aukcji ze stycznia. (/Temat-Dobre-wiesci-co-do-PayPali-z-restocku-i-aukcji-ze-stycznia-33038)



Dobre wieści co do PayPali z restocku i aukcji ze stycznia. - tomko111 - 11-03-2011 10:36


[Obrazek: 1579671.png]


Jak wiadomo, wiele osób kontaktowało się z Kathy, zadając pytanie co z PayPalami z restocku, który odbył się 26 stycznia oraz z aukcji, które miały miejsce w styczniu.

Kathy odpisywała wszystkim z automatu:

Cytat:Hey!
It has already been deposited into your PayPal account with this email address!
Enjoy!
Kathy

Co oznaczało pokrótce, że pieniądze zostały już wysłane na nasze konto PayPal. Oczywiście nikt z tych osób nie otrzymał jeszcze pieniędzy.

Dzisiaj otrzymałem dobrą nowinę od Kathy:

Cytat:Hey!


My apologies! thank you for writing! I checked, and you are right. We found a pocket of people from January who did not receive their PayPal, and sorry to say, this includes you. This free PayPal will be deposited in the next 1-4 weeks.

Best,
Kathy

Cześć!
Moje przeprosiny! Dzięki za maila! Sprawdziłam i masz rację. Znaleźliśmy dużo osób z stycznia, którzy nie otrzymali pieniędzy na PayPal, przykro mi to pisać, ale Ty również do nich się zaliczasz. Pieniądze zostaną wysłane na Twoje konto PayPal w przeciągu 1-4 tygodni.


Możemy domniemywać, że wszyscy użytkownicy, którzy nie otrzymali pieniędzy ze styczniowego restocku, czy też aukcji otrzymają je w przeciągu 1-4 tygodni.

Nie mniej jednak nie brałbym tego terminu dosłownie, gdyż wiadomo, jak z terminami jest u Lockerz. Lol


Pomogłem? Dodaj punkt reputacji.



RE: Dobre wieści co do PayPali z restocku i aukcji ze stycznia. - NaoS - 12-03-2011 12:58

SUPER WIADOMOŚĆ ! Big Grin
Może dostanę w końcu 75$ z restocku 26 stycznia.


RE: Dobre wieści co do PayPali z restocku i aukcji ze stycznia. - tomko111 - 12-03-2011 13:41

Też się cieszę, gdyż zalegają mi jeszcze 325$ z stycznia... Wink


RE: Dobre wieści co do PayPali z restocku i aukcji ze stycznia. - SzUmI - 12-03-2011 13:45

noo elegancko ! Big Grin czekamy oby nie długo. +poszedł