Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Koniec roku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Koniec roku (/Temat-Zamkniety-Koniec-roku-33)

Strony: 1 2 3 4


[Zamknięty]Koniec roku - xellos666 - 11-11-2009 08:48

Witam. Chciałem poruszyć temat zakończenia roku na lockerze. Nie jestem do końca pewien jak to bedzie z punktami i z listą znajomych w nowym roku...liste chyba kasują ale mam nadzieje ze punkty przechodzą dalej


RE: Koniec roku - Rede - 11-11-2009 10:19

Ja słyszałem że na koniec roku ceny i punkty mają skoczyć 4x bo będą nowe oferty do zbierania PTZBlush


RE: Koniec roku - Admin - 11-11-2009 11:55

przechodzą przechodzą pisze na facebooku lockerz Smile

znalazłem też :

PTZ do expire. They expire in the same sense as AT&T's rollover plan. The way it works is that the points that you receive in October will expire in next year's October. The PTZ earned in February expire in next year's February. This goes on for all the months of the year. You never lose all your PTZ instantly at the end of the year, you only lose your oldest PTZ. Also, when you redeem it uses your oldest PTZ first so you don't have to worry to much about running out of PTZ.

Jak to działa? więc punkty otrzymane w październiku wygasa w przyszłym roku w październiku. PTZ otrzymane w lutym wygasa w przyszłym roku w lutym. Trwa to dla wszystkich miesięcy w roku. Nigdy nie stracisz wszystkie PTZ pod koniec roku, tylko stracisz najstarszych PTZ. Również, gdy wykupisz wykorzystuje najstarsze PTZ pierwszy, więc nie musisz się martwić się wiele o wyczerpaniu PTZ.


Tak więc krótko mowiąc ptz nie będe usówane przez 12 miesięcy od rejstracji Smile a gdy już się coś kupi i zbiera od nowa to znow ma się 12 miesięcy Smile


RE: Koniec roku - Rede - 11-11-2009 12:04

No to bardzo ciekawie...Czekam tylko na nowe sposoby zarabiania PTZ które miały być niby 15 października


RE: Koniec roku - Kleszczman - 11-11-2009 15:33

Ufff..... dzięki za info ADMIN bo w sumie nie pomyślałem że coś z moimi PTZ może się z czasem stać Smile


RE: Koniec roku - xellos666 - 11-11-2009 18:03

dzieki za wyczerpującą odpowiedż co do punktówSmile A co się dzieje z listą znajomych? Gdzieś chyba widziałem że z nowym rokiem kasują wszystkich znajomych i zaczyna się znowu od zera...


RE: Koniec roku - jakubixioraczek - 12-11-2009 17:38

Jeśli tak to nie z nowym rokiem bo ktoś zacznie w grudniu i co>>
po roku od założenia konta


RE: Koniec roku - xellos666 - 12-11-2009 18:51

no właśnie i to mnie martwii...jak ktoś znajdzie coś na temat listy osób po nowym roku to niech napisze
mam nadzieje że jest tak jak z punktami


RE: Koniec roku - Admin - 12-11-2009 18:55

(12-11-2009 18:51)xellos666 napisał(a):  no właśnie i to mnie martwii...jak ktoś znajdzie coś na temat listy osób po nowym roku to niech napisze
mam nadzieje że jest tak jak z punktami

to przecież oczywiste
napisałem już wcześniej iż punkty nie znikają tak samo będzie z userami.


RE: Koniec roku - xellos666 - 12-11-2009 19:05

o sorki...myślałem że to dotyczyło tylko punktów. W takim razie dzięki i już przestaje się zamartwiaćBig Grin