Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Fast Z-list :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Fast Z-list :D (/Temat-Zamkniety-Fast-Z-list-D-3290)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Fast Z-list :D - ZimnyFCB - 15-03-2010 15:31

Siema chciałbym, aby ktoś z was zaakceptował moje zaproszenia na zrobionych przeze mnie emailach, jeżeli jest ktoś zainteresowany w pomocy proszę pisać na priv (podam email, Ty wejdziesz, zaakceptujesz zaproszenie - potrzebuje 17 akceptacji)
Mógłbym to sam zrobić, ale chodzi o ip - niestety nie mam zmiennego
Oczywiście mogę się tym samym zrewanżować

Dzęki..


RE: Fast Z-list :D - tv-story - 15-03-2010 15:38

Chyba szybciej znajomych znajdziesz przez omegle.com a przynajmiesz będziesz miał pewneść, że cię nie zbanują


RE: Fast Z-list :D - pawliszon - 15-03-2010 16:50

Twój sposób = ban, dla każdego kto z niego skorzysta Smile


RE: Fast Z-list :D - szulakaluble - 15-03-2010 17:02

pawliszon po co wprowadzasz ludzi w błąd? żadnego bana nie będzie dopóki zaproszenia będą rejestrowane z innego ip a nie 10 z jednej puli.
Zimny szybciej będzie jak sam to zrobisz p u kogoś niż szukać kogoś bo każdy sam kombinuje ile się da i woli dbać o własne konto...ale możne kogoś znajdziesz...


RE: Fast Z-list :D - pawliszon - 15-03-2010 17:21

Właśnie o to mi chodzi, że Ci co mają konto na lockerz to raczej pomocy mu nie udzielą bo to ryzykowne.


RE: Fast Z-list :D - SZAFI - 15-03-2010 17:32

Nie ten dział chyba Big Grin


RE: Fast Z-list :D - SoBot - 15-03-2010 17:38

(15-03-2010 15:31)ZimnyFCB napisał(a):  Siema chciałbym, aby ktoś z was zaakceptował moje zaproszenia na zrobionych przeze mnie emailach, jeżeli jest ktoś zainteresowany w pomocy proszę pisać na priv (podam email, Ty wejdziesz, zaakceptujesz zaproszenie - potrzebuje 17 akceptacji)
Mógłbym to sam zrobić, ale chodzi o ip - niestety nie mam zmiennego
Oczywiście mogę się tym samym zrewanżować

Dzęki..

Ja Ci pomogę, jeśli się zrewanżujesz ;]


RE: Fast Z-list :D - ZimnyFCB - 15-03-2010 17:54

no ok
wysłałem do Ciebie SoBot wiadomosc na pw z danymi ;D


RE: Fast Z-list :D - ZimnyFCB - 15-03-2010 19:58

na tym omegle.com same pojeby są xD


RE: Fast Z-list :D - Mlody666 - 17-03-2010 12:01

(15-03-2010 19:58)ZimnyFCB napisał(a):  na tym omegle.com same pojeby są xD

To fakt ale w 3 dnia nabiłem tam 17 chętnych do przyłączenie sie do lockerz i to nawet za bardzo się nei starałem. Bez problemu wbije się tam Z-listeraBig Grin