Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kolejne głupie pytanko od użytkownika ^^ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kolejne głupie pytanko od użytkownika ^^ (/Temat-Rozwiazane-Kolejne-glupie-pytanko-od-uzytkownika-3287)



[Rozwiązane]Kolejne głupie pytanko od użytkownika ^^ - yourblood - 15-03-2010 14:50

Mam takie małe pytanie ... czy jeśli będzie restock w marcu i załóżmy zamówię jakąś grę a nie będę mieć Z-Lista to jak mam podać pełny adres i wszystko aby ona w 100% doszła ?? a pozatym gra jest za darmo tak ??Big Grin


RE: Kolejne głupie pytanko od użytkownika ^^ - oskar2222 - 15-03-2010 14:52

adres:Np.Lockerzowa 15
wszystkie gry są za darmo Big Grin


RE: Kolejne głupie pytanko od użytkownika ^^ - yourblood - 15-03-2010 18:42

nie chodzi mi o to jak podać tylko gdzie to podać ... bo bez z-lista nie można chyba zmienić


RE: Kolejne głupie pytanko od użytkownika ^^ - for-ever - 15-03-2010 18:45

Tutaj: http://www.lockerz.com/user/update


RE: Kolejne głupie pytanko od użytkownika ^^ - Parada - 15-03-2010 18:46

Gdy będziesz zamiawiał jakąś nagrode na Restocku, to wtedy będziesz musiał wypełnić parę rubryk dotyczących twoich danych.
Jednak musisz bardzo szybko je wypełnić, bo na restocku nagrodę mogą ci zawinąć sprzed nosa Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]Kolejne głupie pytanko od użytkownika ^^ - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.