Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]ipad - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]ipad (/Temat-Rozwiazane-ipad-3258)



[Rozwiązane]ipad - dante - 14-03-2010 20:27

co sadzicie o nowej nagrodzie ktora planuje dodac lockerz. czyli iPad od apple... szukalem info ale tylko jakies okrojone rzeczy piszą... rozumiem ze to w sumie taki netbook tyle ze inaczej wyglada;d...jak tak to brdzo fajnie sie zapowiada i fajna cena....ciwkawy jestem tylko czy orogramanie gieldoe pod windowsa tam bedzie normalnie działac


RE: ipad - chudas94 - 14-03-2010 20:30

Jak dla mnie to jest bez sensu i wolał bym już MacBooka (na niego właśnie będę polował)


RE: ipad - dante - 14-03-2010 20:54

no ja tez poluje na macbook air ;dalbo chociaz pro ale mam nie cały kk ptz i a jak ceny pojda w gore 4 razy to pozdroSad...a nie potrzebuje super bajerow...ipad jest maly poreczny i jesli by obslugiwal programy z windowska to bylby strzalem w 10 ;d...no nic zbaczymy jak go wypuszcza na rynek w polsce


RE: ipad - Mariolars - 14-03-2010 21:03

A mi się jednak podoba, bo z danych technicznych wynika ze ma potencjał.Bierzcie iPad'a bo ja chce macbooka pro.


RE: ipad - Kilol - 14-03-2010 21:05

Ten Ipad, to musi być niezły bajer, ale wydaje mi się, że będzie kosztować na Lockerz ok. 500-1500 PTZ w
zależności od pojemności. Trochę też dużo vatu i cła by się za niego zapłaciło.


RE: ipad - Tech - 14-03-2010 21:15

Jak już gdzieś pisałem - iPad jest droższy od Macbooka, ale nie ma nawet połowy jego funkcji. Przecież on nawet flashu nie obsługuje, lol. To coś to tylko przerośnięty iPod touch, którego nie schowasz do kieszeni. Jak dla mnie to jest porażka na całego i najgorszy z produktów apple. Nie rozumiem skąd tyle szumu wokół niego.

PS. Ja obstawiam, że będzie kosztował gdzieś 1500-2000ptz.


RE: ipad - xPietrek - 14-03-2010 21:21

iPad kosztuje ok $499, najtańszy MacBook $999...


RE: ipad - dante - 14-03-2010 21:49

z tym flashem t biednie zrobili....ale moze warto jak nie bedzie drogi


[Rozwiązane][Rozwiązane]ipad - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.