Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przebiega restock? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: Jak przebiega restock? (/Temat-Jak-przebiega-restock-3252)

Strony: 1 2 3 4 5


Jak przebiega restock? - Alma Parens - 14-03-2010 18:57

Siema chcialem zapytac jak dokladnie wyglada restock ?


RE: Jak przebiega restock - DJAd1 - 14-03-2010 18:59

Jak wygląda? To tak jak by otworzyli hipermarket i powiedzieli 2000 pierwszych osób dostaje telewizory LCD... w skrócie HAOS ( lagi , błędy , ściny , nerwy , adrenalina , serce bije 200/min


RE: Jak przebiega restock - Kilol - 14-03-2010 19:00

Tutaj jest film - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=161

Dodam coś od siebie :
Wszystkie produkty są zielone. Wybierasz jedną z nich, wpisujesz dane i nagroda jest twoja.Wink
Do tego dochodzi niezła adrenalinka.Tongue Musisz być szybki, aby zamówić coś na prawdę wartościowego.


RE: Jak przebiega restock - Jachu - 14-03-2010 19:40

Mam kilka pytań:
1. Czy podczas restocku dostępne są wszystkie przedmioty, czy tylko niektóre?
2. Ile (około) jest dostępnych przedmiotów w każdej kategorii (bo chyba nie po jednym ;P)?
3. Przez ile (średnio) sekund są dostępne nagrody?


RE: Jak przebiega restock - DJAd1 - 14-03-2010 19:42

1. Wszystkie
2.Najwięcej jest w electronic. W Brand We Love jest podobnie jak w Lockerz Exclusives
3.Zależy jakie tak średnio 10-30 sec.


RE: Jak przebiega restock - Daminn - 14-03-2010 20:27

3. Nawet mniej niż 10s. np. takie psp za 200PTZ żeby je zdobyć trzeba trafić na samiusieńki początek restocku i używać wspomagaczy.


RE: Jak przebiega restock - Jachu - 14-03-2010 21:24

2. A dokładniej? Ile jest np. Xbox'sów albo PSP w jednej "fali"?
3. A coś mniej wartościowego? Np. gra na PS3 lub Xbox360? Jak długo się trzyma?


RE: Jak przebiega restock - Kilol - 14-03-2010 21:28

2. Fale były na poprzednim restocku. Nie wiadomo jak będzie teraz w Marcowym. Nie wiemy dokładnie ile jest
produktów. Tylko Lockerz to wie.

3. Gry trzymają się dosyć długo. Spokojnie powinieneś zamówić którąś z pomocą Autofilla.


RE: Jak przebiega restock? - DonHoracy - 14-03-2010 23:38

Kilol będzie jedna fala (napisali to już dawno na hallwayu). Mi udało się zamówić wii (jedna z 5 najbardziej obleganych nagród) myląc się w kodzie, dokładniej to go za pierwszym razem w ogóle nie wpisałem dopiero za drugim przepisałem i udało się zamówić Wink Teraz czekam na paczuszkę.


RE: Jak przebiega restock? - Zythus - 15-03-2010 06:58

Horacy, z tym obrazkiem miałem to samo w styczniu. Zamawiając wii zapomniałem o nim i przepisawszy go za drugim razem Fail.

PSP jest pewnie więcej niż 100, ale mniej niż 500. Smile