Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zdobylem Z List... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zdobylem Z List... (/Temat-Rozwiazane-Zdobylem-Z-List-3245)



[Rozwiązane]Zdobylem Z List... - rafal95 - 14-03-2010 17:08

Siema. Wiem ze takich tematow bylo pelno,ale ja chce byc pewnym. Po tych informacji bylo tak duzo ze sie pogubilem Smile. Dzis zdobylem z lista. Co dalej? Mam czekac na maila? A imie i nazwisko trzeba bez polskich znakow? i czy tel jest dobrze jak mam +48 i swoja komorke. dzieki za odpowiedzi


RE: Zdobylem Z List... - michciu - 14-03-2010 17:14

Ja też dziś zdobyłem Z-List i jeszcze żaden meil nie przyszedł Smile. Jeżeli jutro nie przyjdzie potwierdzenie Z-Lista to napiszę im meila (o ile ma przyjść Smile?).

A komórka zdaję mi się że powinna zaczynać się: 0048xxxxxxxxx Smile

pozdr


RE: Zdobylem Z List... - mateja11 - 14-03-2010 17:24

Masz tu jak powinieneś uzupełnic dane do koszulki http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=1491


RE: Zdobylem Z List... - oskar2222 - 14-03-2010 17:26

nie wiadomo kiedy dostaniesz meila niektórzy dostaja po miesiacu a inni wiecej czekaja.Imie i nazwisko ma byc bez polskich znakow.
Cytat:Jeżeli jutro nie przyjdzie potwierdzenie Z-Lista to napiszę im meila (o ile ma przyjść Smile?).
Tak jak wczesniej napisalem musisz czekac


RE: Zdobylem Z List... - michciu - 14-03-2010 19:46

Napisałem meila kiedy moge sie jej spodziewać i dostałem taką odpowiedź:
Kod:
Also, If you just made the z-list, Congratulations! Once these orders that
are
on backorder get sent out we will ship yours. You should receive your in
about
3-4 weeks. We thank your for your patience.

Czy to możliwe?


RE: Zdobylem Z List... - Daminn - 14-03-2010 20:25

Kiedy ją dostaniesz zależy od tego kiedy będą mieli koszulki na stanie.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Zdobylem Z List... - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.