Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PayPal i Amazon.com E-Gift Card - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PayPal i Amazon.com E-Gift Card (/Temat-Rozwiazane-PayPal-i-Amazon-com-E-Gift-Card-3241)



[Rozwiązane]PayPal i Amazon.com E-Gift Card - michciu3456 - 14-03-2010 15:28

Jesli zakupie sobie PayPal i Amazon Card to w jakiej formie dostane te kaske?


RE: PayPal i Amazon.com E-Gift Card - Kilol - 14-03-2010 15:29

Jeśli kupujesz kasę na PayPal, to musisz mieć założone konto na http://www.paypal.pl. Lockerz później przelewa
ci pieniądze na twoje konto. Podobnie jest chyba z Amazon Card, ale do końca nie wiem.


RE: PayPal i Amazon.com E-Gift Card - michciu3456 - 14-03-2010 15:36

Dzieki i prosze o info z Amazon Card jesli ktos wie jak to tam jest
Dzieki za info i prosze jak ktos wie jak jest z Amazon to niech napisze


RE: PayPal i Amazon.com E-Gift Card - mati852a - 14-03-2010 16:35

Pewnie też trzeba mieć konto na Amazon i się dostaje fundusze do wydania Wink


RE: PayPal i Amazon.com E-Gift Card - michciu3456 - 14-03-2010 18:05

dzieki ale przy okazji mam 2 pytanko. Jak bede mial kase na amazon i zakupie co to przy przesylce bede musial tez zaplacic ten vat, clo?
Dzieki. Przy okazji mam 2 pytanko. Jesli kupie cos za ten wygrana kase to przy przeslyce zaplace tez za vat/clo?


RE: PayPal i Amazon.com E-Gift Card - Bolt - 14-03-2010 18:15

Cytat:Jak bede mial kase na amazon i zakupie co to przy przesylce bede musial tez zaplacic ten vat, clo?
Raczej nie, ale nigdy nie wiadomo...

Cytat:Jesli kupie cos za ten wygrana kase to przy przeslyce zaplace tez za vat/clo?
Nie rozumiem tego pytania ...


RE: PayPal i Amazon.com E-Gift Card - michciu3456 - 14-03-2010 18:35

to chodzilo o mnie wiecej to samo tylko ze nie pokazalo mi ze dodalo odp i napisalem 2 post. sorka


RE: PayPal i Amazon.com E-Gift Card - Kiziordzn - 14-03-2010 20:50

Bedziesz musiał zapłacić cło/vat czy nie wiem co tam jest.


RE: PayPal i Amazon.com E-Gift Card - Admin - 14-03-2010 22:25

co do amazon card- dostaniesz kod na email który bedziesz musiał przepisać na amazon.co.uk/com/de.
Karty dostaje się bardzo szybko pierwsza rzecz jaką zamówiłem na lockerz to właśnie ta karta i byłem zadowolony.
Zakupiłem tekkena 6 na ps3.


[Rozwiązane][Rozwiązane]PayPal i Amazon.com E-Gift Card - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.