Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jak wygląda ban na lockerz.com? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jak wygląda ban na lockerz.com? (/Temat-Rozwiazane-Jak-wyglada-ban-na-lockerz-com-32)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - dymek911 - 19-04-2010 13:10

No to ja mam pytanko czy to jest ban ( gdy próbuję załadować stronę lockerz lub ptzplace itp... to strona mi się nie ładuje tak jakby nie istniała lub nie było połączenia sieci jednak każdą inną stronę włączy bez problemu ) żadnych oszustw nie robiłem , jedyne co to mam chyba 4 maile z tego samego IP ( rodzinka ) , no a nie chciałbym tracić 1044 pkt i z list member status-a , a stało się to chyba dzień po tym bonusowym restocku w którym brałem udział ale nic nie zgarnąłem =( , z góry dzięki za odp =)


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Miu - 19-04-2010 15:10

ja sądzę,że gdyby dali ci bana,poinformowaliby o tym.sprawdz pocztę.być może to tylko chwilowy błąd,poczekaj cierpliwie Big Grin


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - dymek911 - 20-04-2010 19:22

No to będę czekał , oby to coś dało ( bo szkoda mi tylu pkt-ów ) Blush


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - MrozioFrozio - 20-04-2010 19:33

Mam to samo. Też mi sie strona nie wczytuje i nie wiem co się dzieje.


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Jeppers - 21-04-2010 16:42

Czekajcie i Wam zadziała, miałem to samo, 2 tygodnie mi nie działało.


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Tidus - 21-04-2010 16:56

(10-11-2009 21:54)doggy7 napisał(a):  No właśnie po przyznaniu się ze oszukiwałem niemoge odp na pytanie bo niewiedze obrazków, niewidze nagród tylko zielony pasek, 0 PTZ, 0 znajomych wogóle kompletne zero..
Wie ktoś czy ja mam bana czy robią coś z moimi fake kontami?

Odjeli Ci chyba wszystkie pkt


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - dymek911 - 23-04-2010 19:25

Big Grin mi już działa he he , wszystko w porządku pkt-y są z-list member status też , no więc komu jeszcze nie działa powinno już chyba być git albo za nie długo Wink


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - KristopheR - 23-04-2010 20:09

Temat do zamknięcia, wszystko wyjaśnione Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]Jak wygląda ban na lockerz.com? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.