Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
problem zapro i ptz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: problem zapro i ptz (/Temat-problem-zapro-i-ptz-318)



problem zapro i ptz - aha123 - 10-12-2009 10:15

Witam, gdzieś tydzień temu zrobiłem konto na lockerz, nie działało mi poprawnie, nie naliczało PTZ nie miałem tej jakby strony głównej itp, wczoraj się loguje, patrze a strona działa poprawnie Smile mam nawet 2 PTZ Smile wchodzę w Dailies odpowiadam na pytanie i mam już 4 PTZ, ale problem w tym, że już powinienem mieć co najmniej 30 PTZ Sad nie naliczyło mi za tą grę... A drugi problem, jest taki, że jak jeszcze nie działała u mnie poprawnie ta strona to zaprosiłem 3 znajomych, oni zaakceptowali, lecz mam 0 friends joined ;/. Teraz nie wiem czy napisać do nich o tym błędzie, czy czekać aż go naprawią?

Wygląda to mniej więcej tak:

[Obrazek: 5o13g0ei0wxpowgoms_thumb.jpg]


RE: problem zapro i ptz - Admin - 10-12-2009 10:18

ja bym czekał i tak wiesz co Ci napiszą...
że punkty są bezpieczne i nie ma się czym martwić blablabla...
pewnie krok po kroku najprawiają bugi.


RE: problem zapro i ptz - aha123 - 10-12-2009 10:19

ok to trzeba czekać Wink dzięki za odpowiedź


RE: problem zapro i ptz - fus44 - 10-12-2009 16:32

Mam to samo to moze to cos z strona


RE: problem zapro i ptz - Kleszczman - 10-12-2009 18:52

Raczej jest to wina bugów które nadal są na stronie, więc jedyne co zostaje to czekać a jak nie pomoże to się im o sobie przypomnieć Smile

Wszystkie problemy z zaproszeniami proszę kierować do tego : http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=239&pid=2854#pid2854 tematu.


problem zapro i ptz - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.