Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nie mogę zapraszać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nie mogę zapraszać (/Temat-Rozwiazane-Nie-moge-zapraszac-3170)



[Rozwiązane]Nie mogę zapraszać - gani - 13-03-2010 12:45

Witam,
Wczoraj (12tego) zaprosiłem trochę ludzi a dziś pisze że przekroczyłem dzienny limit zaproszeń choc dzis nikogo nie zaprosiłem :? Jak to jest


RE: Nie mogę zapraszać - Kilol - 13-03-2010 12:49

No tak niestety jest. Każdy to ma. Lockerz prawdopodobnie wprowadziło mniejszy limit
wysyłania zaproszeń.


RE: Nie mogę zapraszać - gani - 13-03-2010 13:00

A to dziwne, jak chce zaprosic adres [email protected] pisze ze wykożystany limmit, jak np. [email protected] to nie Tongue


RE: Nie mogę zapraszać - KristopheR - 13-03-2010 20:48

Nie martw się. Ja mam to samo od 3 dni, nikogo nie mogę zaprosić. Jak chcę wysłać na prawdziwy e-mail to nie idzie, a jak na wymyślony prze zemnie to idzie. Straciłem w taki sposób 15 znajomych bo nie mogę wysłać zaproszeń z czym wiąże się brak również Z-Listy. Mamy bigg problem.


RE: Nie mogę zapraszać - Kilol - 13-03-2010 20:52

(13-03-2010 13:00)gani napisał(a):  A to dziwne, jak chce zaprosic adres [email protected] pisze ze wykożystany limmit, jak np. [email protected] to nie Tongue

Mam dokładnie to samo. Dziwne.Rolleyes


RE: Nie mogę zapraszać - Bolt - 13-03-2010 20:52

tak pisze jak ktoś ma konto, heloł... Smile Bo dlaczego wysyła na wymyślone a na inne nie? Ktoś był niecierpliwy i se z innego zaproszenia skorzystał Big Grin

edit:
na hallway'u wcześniej pisali że tak jest jak ktoś ma już konto Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nie mogę zapraszać - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.