Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
problem z zaproszeniami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: problem z zaproszeniami (/Temat-problem-z-zaproszeniami-315)



problem z zaproszeniami - nano.92 - 09-12-2009 21:19

witam, nie znalazłem takiego wątku wiec zaczynam nowy. mam problem z zaproszeniami, wczoraj mój kumpel zarejestrował sie z mojego zaproszenia na lockerze, ale mi jakby tego nie przyjęło bo wyświetla sie ze otworzył zaproszenie ale sie nie zarejestrował ;/;/ nie policzyli mi pkt z tego a brakuje mi jednego zaproszenia do z-listera, muszę napisać do niech z tym problemem?? czy to tylko jakiś błąd w stronie i mi sie po jakimś czasie wszystko doda??


RE: problem z zaproszeniami - Joker - 09-12-2009 21:29

Najlepiej poczekaj chwilę, a jak nie doda napisz meila.. proste ? Wiele razy już o tym było pisane.. Temat do zamkniecia..


RE: problem z zaproszeniami - Alcor - 09-12-2009 21:37

Poczekaj trochę a jak nadal nie dojdzie to daj resend (ponowne wysłanie zaproszenia, jest taka opcja na lockerz)


RE: problem z zaproszeniami - Admin - 09-12-2009 21:39

nano jakby mieli dostawać maila od każdego usera który nie dostał 2-4 ptz to musiało by tam pracować conajmniej z 1000 osób.
Punkty dość czesto nie są naliczane dodawane. Choćbyś do nich napisał to i tak Ci odpowiedzą że nie masz się czym martwić a punkty są bezpieczne i są w ich bazie. Strona praktycznie dziennie plata figle tak więc trzeba być wyrozumiałym...


RE: problem z zaproszeniami - stiopa - 10-12-2009 13:32

tez tak mialem napisalem do nich 3 maile bez odzewu blad pozostal


RE: problem z zaproszeniami - Kleszczman - 10-12-2009 18:49

(09-12-2009 21:19)nano.92 napisał(a):  witam, nie znalazłem takiego wątku wiec zaczynam nowy.

Nie ma takiej potrzeby Wink

Wszystkie problemy z zaproszeniami proszę kierować do tego : http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=239&pid=2854#pid2854 tematu.


problem z zaproszeniami - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.