Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Z-list czy warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Z-list czy warto? (/Temat-Rozwiazane-Z-list-czy-warto-3142)



[Rozwiązane]Z-list czy warto? - for-ever - 12-03-2010 20:48

Mam takie pytanie: Czy mogą mi coś zrobić dla głównego konta, jeżeli założę sobie konto np. dla mamy xD na mój adres i zaprosze 20 fake kont, to chyba wyślą koszulkę nie? Ale czy potem jak wygram nagrodę na główne konto, to wyślą mi ją? Czy może być taka sytuacja, że jak zbanują konto "mojej mamy" to już na ten adres nie wyślą nagrody?

Dodam, że mam zmienne ip.


RE: Z-list czy warto? - Kilol - 12-03-2010 22:27

Mojemu koledze ostatnio wysłali koszulkę. Zrobił 20 kont fake ze zmiennym IP. Powiem tak - NIE OPŁACA SIĘ !
Jeśli wygrasz nagrodę legalnie, to masz z tego dużo satysfakcji i nie musisz się martwić tym, że dostaniesz bana, lub, ze wyzerują ci PTZ.


RE: Z-list czy warto? - oleQ - 13-03-2010 02:10

Ludzie, wy sie tak zachowujecie a pozniej dziwicie sie stereotypow o polakach, ze sami zlodzieje, alkoholicy i oszusci..
Czy naprawde trudno jest zebrac 20 znajomych? Poswiecic dzien na gadu-gadu/czat i pogadaj ze znajomymi. Przeciez to tylko i wylacznie rejestracja.
Pierwsza strona, legalna i uczciwa, a wy pierwsze co chcecie robic to oszukiwac. Bedziecie mogli zapomniec o takiego rodzaju stronach. Ludzie chca Wam cos dac, to odbierzcie to z respektem.
Juz naprawde zaczynaja mnie wkurzac te tematy: "zalozylem 20 fake kont, czy dostane nagrode"? Lockerz powinno zrobic 1 konto na jedno IP i po sprawie..
Pozdrawiam


RE: Z-list czy warto? - wikiwik16 - 13-03-2010 08:37

oleQ ma racje.
Sami pracujemy na swoją reputacje, nie ma sie co dziwić że w większości państw jesteśmy postrzegani jako złodzeje, krętacze.
Ale z drugiej strony bedąć zauczciwym nigdy sie nic nie osiagnie.
Pozdrawiam


[Rozwiązane][Rozwiązane]Z-list czy warto? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.