Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nowy sposób na znajomych - legalny ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nowy sposób na znajomych - legalny ? (/Temat-Rozwiazane-Nowy-sposob-na-znajomych-legalny-3130)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Nowy sposób na znajomych - legalny ? - Yanke$ - 12-03-2010 19:14

Witam, wpadłem na pomysł, który wykonuję i z tym wiąże się pytanie

Pomysł polega na tym, że robię konta na o2.pl, wysyłam zapro a koledzy/koleżanki logują się tylko na pocztę i rejestrują. Czy Lockerz według Was może to wykryć, czy jest to legalne ?
Nie wszyscy podają mejle itp. i stąd Smile


RE: Nowy sposób na znajomych - legalny ? - MotorniczyTramwaju - 12-03-2010 19:18

No nie wiem powiem szczerze. Np. jakbym zarejestrowal sie z twojego zapa na moim ip, a ty z mojego zapa na twoim ip no to ip by sie roznily Smile Sam nie wiem ale mozna sprobować


RE: Nowy sposób na znajomych - legalny ? - Magnus - 12-03-2010 19:21

Lepiej nie kombinować skończy się banem i będzie płacz !!!


RE: Nowy sposób na znajomych - legalny ? - Yanke$ - 12-03-2010 19:23

No ale wytłumacz mi, jak mają to wykryć. Równie dobrze mejl mógł być robiony u mnie na kompie - ale Lockerz nie ma jak tego sprawdzić. A kolega loguje się na innym IP i rejestruje się z innego.. to jak mają to wykryć ?


RE: Nowy sposób na znajomych - legalny ? - Magnus - 12-03-2010 19:28

Wiedzą kto zrobił emaile po IP nawet jeśli zmienisz to tylko końcówka Smile ( i mogą złapać Cie ) ( jak chcesz oczywiście możesz spróbować )


RE: Nowy sposób na znajomych - legalny ? - Andaramuxo - 12-03-2010 19:28

Jedyna metoda to sprawdzenie z jakiego IP była tworzona poczta. ^^


RE: Nowy sposób na znajomych - legalny ? - Kilol - 12-03-2010 19:29

Też zawsze się zastanawiałem nad takim pomysłem. Problem w tym, że nie wiemy czy Lockerz zapamiętuje
adres IP podczas zakładania poczty.


RE: Nowy sposób na znajomych - legalny ? - Yanke$ - 12-03-2010 19:31

Ale jak może [Lockerz] zapamiętać IP robienia poczty, skoro oni nie mają dostępu do serwerów o2 ?!


RE: Nowy sposób na znajomych - legalny ? - Magnus - 12-03-2010 19:31

Nowłaśnie ale mogli by się gapnac tyle na raz znajomych ? !!,,,,,,, Smile


RE: Nowy sposób na znajomych - legalny ? - Yanke$ - 12-03-2010 19:36

A co to kogo obchodzi kiedy się rejestrują ? Ważne, że z innych IP..