Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Fake e-mail ???? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Fake e-mail ???? (/Temat-Rozwiazane-Fake-e-mail-3127)



[Rozwiązane]Fake e-mail ???? - robul21 - 12-03-2010 19:05

Witam was wszystkich jestem nowym użytkownikiem, a to mój pierwszy post

otóż mam pytanie:

czy jeśli założę konto e-mail korzystając z bramki proxy (czyli zmieniając IP) a następnie nadal korzystając z bramki konto na Lockerz.com to mogą zabrać mi połowę punktów lub zbanować konto???

Wydaje mi się że nie powinni, ponieważ wtedy mam zmienione IP więc to by było jakby ktoś inny je założył.

Dodam jeszcze, że już nigdy nie korzystał bym z tych fikcyjnych kont.

Czekam na wasze opinie na ten temat ?????

Pozdro


RE: Fake e-mail ???? - Magnus - 12-03-2010 19:07

Zmienia się tylko końcówka IP.Prawdopodobnie by się gapneli i mogli usunąć PTZ . Lepiej zbierać na legalu punkty (moja rada) bo potem może być płacz jak coś się wygra a nie wyślą !!!!


RE: Fake e-mail ???? - oskar2222 - 12-03-2010 19:08

magnus ma racje lepiej nie ryzykowac Big Grin


RE: Fake e-mail ???? - robul21 - 12-03-2010 19:34

przcież bramka proxy całkowicie zmienia IP oto sceny

bez bramki (część ukryta ale jest inna niż na drugim scenie - bezpieczeństwoWink)

[Obrazek: 98cf975c769e.jpg]

a to już z bramką

[Obrazek: 9c427816c4a7.jpg]


RE: Fake e-mail ???? - szulakaluble - 12-03-2010 20:37

MAGNUS czytajac twoje posty doszedłem do wniosku ze nie masz pojecia o czym piszesz wiec zastanawiam sie po co sie udzielasz? posty nabijasz?

proxy to inne ip a ty wyskakujesz ze tylko koncowka sie zmienia. Wez poczytaj najpierw a pozniej sie udzielaj.

Co do robul21 to moze to i inne ip ale dla nich sprawdzic czy korzystales z proxy to bulka z masłem wiec duza szansa na bana


RE: Fake e-mail ???? - robul21 - 12-03-2010 20:58

rzeczywiście tego nie przewidziałem ale to na pewno lepszy sposób niż zakładanie fikcyjnych kont z tego samego IP


RE: Fake e-mail ???? - szulakaluble - 13-03-2010 00:39

robul21 daj sobie spokoj z proxy i oszukiwaniem:> jest tyle łatwiejszych sposobow i to legalnych. Omegle.com i jedziesz nie musisz znac nawet ang. Troche gotowych tekstow i translator. Tworzenie maili wysylanie tam invita i rejestrowanie sie gdzie popadnie byle nie u siebie. I jeszcze jeden ale tego nie polecam:> wyslanie zaproszen na "slepy strzał"


RE: Fake e-mail ???? - oleQ - 13-03-2010 02:05

jak masz stale IP to tak calkowicie ci nie zmieni.. mam stale i wiele razy probowalem uzywac proxy na stronach do zarabiania, ale to nie dziala ;p

a zebranie 20 znajomych zajelo mi tylko cala sobote ;D


[Rozwiązane][Rozwiązane]Fake e-mail ???? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.