Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich (/Temat-Przystosowanie-nagrod-z-Lockerz-do-warunkow-europejskich-3110)

Strony: 1 2 3


Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich - Mlody666 - 12-03-2010 12:23

Właśnie zwróciło moją uwagę że w USA mają inny system elektroenergetyczny - napięcie sieciowe bodajże 120V i inne wtyczki. I tu pojawia się wątpliwość czy nagrody przysyłane przez Lockerz są dostosowane do systemu europejskiego, czy dostaje się wersję na amerykę i trzeba sie bawić ze zmianą ładowarki?


RE: Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich - SZAFI - 12-03-2010 12:35

Wlasnie trzeba kupywac osobne ladowarki, wtyczki i inne tego typu zeczy, dlatego tez trzeba sie pozadnie zastanowic co sie bierze...


RE: Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich - DJAd1 - 12-03-2010 17:03

Hmmm.. ;/ Chcę zamówić ipoda toucha 8 GB będzie do tego ładowarka ale z jaką wtyczką ? ;S


RE: Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich - ToMo - 12-03-2010 17:20

Z tego co wiem to Touch'a laduje sie za pomoca usb psp to samo, ale juz do wii czy x360 trzeba kupic transformatorek- koszt na allegro ok.150zl


RE: Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich - Bolt - 12-03-2010 17:53

do x'a tak ale do wii czy ps3 tylko przejściówka Smile


RE: Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich - Mlody666 - 12-03-2010 18:35

problemu nie powinno być z Iphonem bo chyba w miarę łatwo kupić ładowarkę w sklepie GSM, ale co do PS to już się zastanawiam, No i powodzenia w ładowaniu czegokolwiek przez USB - ładowałem kiedyś navi przez 2 dni Tongue


RE: Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich - zioomek65 - 12-03-2010 18:51

Hmm może by tak napisać list do lockerz aby przystosowało swoje nagrody do warunków europejskich. Bo przecież nie tylko USA się w to bawi Smile


RE: Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich - Magnus - 12-03-2010 19:40

Myślisz że Cie posłuchają ? wątpie w to ........ Smile


RE: Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich - dar_ole - 12-03-2010 22:19

ludzie przeciez kupic przejsciowke to nie porblem. nawet caly transformator. taki sprzet wart jest o wiele wiecej. wg mnie warto zainwestowac. a druga sprawa to system plikow. w ameryce maja inny. czyt ntsc


RE: Przystosowanie nagród z Lockerz do warunków europejskich - zioomek65 - 12-03-2010 22:50

No niby nie problem ale dlaczego mamy płacić za przejściówki itp jak dodatkowo płacimy cło i vat USA nie ma tego problemu :|