Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Fejk konta a nagroda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Fejk konta a nagroda (/Temat-Zamkniety-Fejk-konta-a-nagroda-3095)

Strony: 1 2 3


RE: Fejk konta a nagroda - shu90 - 12-03-2010 13:27

Może dlatego sie nie kapneli, bo po restocku jak zamówiłem zagrodę, zmieniłem maila, i teraz nie loguje się na maila na którego dostałem potwierdzenie tylko na innego
A potwierdzenie dostałem jescze na tego starego maila... niewiem, ale mam szczeście Big Grin
Tylko jedna rzecz mnie zastanawia czy dowalą mi jakies opłaty na ta nagrode...


RE: Fejk konta a nagroda - Kilol - 12-03-2010 15:12

Za kubek opłat nie powinni ci nałożyć, bo ile on może być wart.Tongue


RE: Fejk konta a nagroda - shu90 - 12-03-2010 16:42

No jak już mówiłem, to nie jest kubek, tylko jakiś podajnik do piwa/napoju albo coś w tym stylu. A "kupiłem" go za 750ptz.
Jeżeli nie wierzycie poczekajcie te 3 tygodnie i zdam relacje z tego co dostałem poprzez fałszywe zaproszenia Smile


RE: Fejk konta a nagroda - dawid_wml - 12-03-2010 23:12

Ehh niezły fart, ja chyba pobawię się z zmiennym IP bo przez omegle słabo idzie Big Grin


RE: Fejk konta a nagroda - skeight - 21-03-2010 21:02

Ja na Twoim miejcu siedziałbym cicho Smile Hmm mnie zastanawia czy jak z jednego IP konto założyła moja siostra i szwagier to czy nie będzie problemów.


RE: Fejk konta a nagroda - szulakaluble - 21-03-2010 23:42

(21-03-2010 21:02)skeight napisał(a):  Ja na Twoim miejcu siedziałbym cicho Smile Hmm mnie zastanawia czy jak z jednego IP konto założyła moja siostra i szwagier to czy nie będzie problemów.

Nie powinno byc.


RE: Fejk konta a nagroda - Mateusz5511 - 23-03-2010 18:23

wielkie mi chalo ja też mam i dostałem skina


RE: Fejk konta a nagroda - Kilol - 23-03-2010 20:12

Skin, to nie jest tak wartościowa nagroda i Lockerz nie zwraca uwagi za bardzo
na twoje konto. Gorzej byłoby z wartościowymi nagrodami jak np. PSP, PS3 itp.


RE: Fejk konta a nagroda - MayoR - 23-03-2010 22:23

Ja zrobiłem sobie 10 fake'ów do Z-Listera Smile dawno temu na zmiennym ip... Lockerz z żadnym zastrzeżeniem sie do mnie nie zgłosiło Big Grin


RE: Fejk konta a nagroda - kozlud94 - 26-03-2010 19:22

sorki za wyrażenie ale:

GŁUPI MA ZAWSZE SZCZĘŚCIE


ja tez mam 12 fak ale im zglosilem odjeli mi 400PTZ ale nie narzekam przynajmniej jestem czysty