Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] Potwierdzenia - LUTY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] Potwierdzenia - LUTY (/Temat-Zamkniety-Restock-Potwierdzenia-LUTY-3077)

Strony: 1 2


[Zamknięty][Restock] Potwierdzenia - LUTY - `Floower! - 11-03-2010 17:21

Wbijam po szkole na pocztę , a tu wiadomość od Lockerz: Szybko patrze i jest potwierdzenie Smile


http://img519.imageshack.us/img519/4072/60232398.jpg



BigUp!


RE: Potwierdzenia - LUTY - Szymik - 11-03-2010 17:30

Mi również przyszło Wink

[Obrazek: beztytuuauf.png]


RE: Potwierdzenia - LUTY - xPietrek - 11-03-2010 17:34

Również dostałem to, co kolega wyżej


RE: Potwierdzenia - LUTY - Helga - 11-03-2010 18:18

Moja siostra dostała potwierdzenie, ja nie. Ona brała udział w darmowym restocku, a ja w 2 fali płatnej. Chciałabym się was zapytać czy wasze potwierdzenia są z darmowego czy z płatnego? Może z płatnego jeszcze nie wysyłali?


RE: Potwierdzenia - LUTY - lockerz94_16 - 11-03-2010 18:29

Dostałem to wczoraj ;D


RE: Potwierdzenia - LUTY - chudas94 - 11-03-2010 18:38

Ja także dostałem to dziś.


RE: Potwierdzenia - LUTY - bartek1997 - 11-03-2010 18:53

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=3080 tu jest wszystko ładnie przetłumaczone : )


RE: Potwierdzenia - LUTY - johnny86 - 11-03-2010 19:06

ja tez dostałemSmile

juz wiem co zamowilem hehe

Cytat:Dear Lockerz Member:



We are writing to tell you that the SONIC & SEGA RACING PS3 that you redeemed during the Lockerz PTZ Place redemption was shipped within the last two days (if you already received your prize, please ignore this email).


If you live in the US, please expect your prize within one week. If you live outside the US, please expect your prize within three weeks. Also, if you live outside the US, you are responsible for paying any duties or taxes that the government of your country might impose on your prize.

There is no tracking number associated with this shipment. You do not have to be home to receive your prize.


This is your official shipping confirmation, and is the only email you will receive from Lockerz regarding the shipment of the prize or prizes listed above.


Thanks for redeeming at Lockerz. Enjoy your prize!




Sincerely,



The Lockerz Crew

PTZ jeszcze mi nie odjeli


RE: Potwierdzenia - LUTY - DonHoracy - 11-03-2010 19:51

Bo zamówiłeś koszulkę, kubek itp. dlatego tak szybko. Ci co zamówili coś wartościowego (np. ps3, wii, ipod itp.) muszą czekać od 14 do 21 dni Sad


RE: Potwierdzenia - LUTY - Marello - 11-03-2010 19:53

Widzę że nie jestem sam Smile Też się pochwalę Tongue

Na drugim koncie:

[Obrazek: potwierdzeniek.jpg]