Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Ban za 2 konta ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Ban za 2 konta ? (/Temat-Rozwiazane-Ban-za-2-konta-3054)



[Rozwiązane]Ban za 2 konta ? - BoneR - 10-03-2010 22:58

Witam

mam 2 konta na swoim IP swoje i brata sam zakładałem dwa konta i z 2 korzystam tyle co się na czytałem tematów to sie boje że mi zbanują konta ;/ mam się bac bana czy mogę spac spokojnie ?

na oby dwóch są dane prawdziwe na jednym moje na drugim brata i na jednym 60 ptz a na drugim 280 powiedzcie mi tak ci co się znają w 100% czy mi zbanują konta czy nie ? a i miałem takie same hasła ale zmieniłem ;p bo w jednym daje przykład miałem bolek a w drugim bolek11 dodałem tylko 11 do konta brata ale zmieniłem już na inne wrazie w to proszę o odpowiedz ;/


RE: Ban za 2 konta ? - Kilol - 10-03-2010 23:00

Śpij spokojnie.Wink Każda osoba z rodziny może mieć na siebie założone jedno konto. Sam mam 2 konta z których korzystam i normalnie
zamawiam na nich nagrody.


RE: Ban za 2 konta ? - WalkmaN - 10-03-2010 23:01

Gwarantuje ci że nie dostaniesz bana, na jednym komputerze można mieć parę kont.


RE: Ban za 2 konta ? - BoneR - 10-03-2010 23:02

KILOL wielki plus dla ciebie kolejny i dzięki jeszcze raz no to będę spał spokojnie Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]Ban za 2 konta ? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.