Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY SPOSÓB] Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: [NOWY SPOSÓB] Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY (/Temat-NOWY-SPOSOB-Jak-ogladac-niedzialajace-filmiki-w-PLAY-3053)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - SZAFI - 11-03-2010 09:05

To musisz miec jakis blad ja ogladlem wszystkie filmiki xD Tongue


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Gonzo - 11-03-2010 09:14

eeeeejjjjjjjj a mi to nie działa, net mi się wyłącza tak jakby


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Janas - 11-03-2010 09:18

DonHoracy jestes wielki ! Wszystko działa jak należy. Jednak Polak potrafi Tongue


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Phantom - 11-03-2010 09:43

nie dość, że trzeba wyłączać i włączać to już nie ma opcji zgarnięcia PTZ za filmik ...
napisałem maila do lockerz, ze grają bardzo nie fair odcinająć EU od zdobywania PTZ.
Pewnie tego nawet nie przeczytają, ale trudno- napisałem Smile


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - ketrab - 11-03-2010 10:02

Horacy, YOU ARE...NUMBER ONE !!

działaTongue

rada również dla Was:http://www.lockerz.com/p/watch/featured/episodes
pod tym linkiem są wszystkie filmy "odcinkowe". czasami,tak jak w tym przypadku jest więcej filmów niż wyświetla się na 'głownej', bowiem tu widzimy 6, czy 8 filmów, a w rzeczywistości dodali ich aż 21! znalazłem również chyba 6 albo 7 filmów rodzaju nite fite, które nie wyświetliły się na głownej.


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Janas - 11-03-2010 10:04

Jeszcze rada do tych którym nie dzialaja filmy. Jak odpalacie programik to próbujcie na róznych kanałach bo prawdopodobnie na 1# USA Locerz.com się nie odpala a na 3# tak.


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Hbk - 11-03-2010 10:04

No no Horacy, działa. ^^ Filmiki strasznie mi się przycinają, ale lepsze to niż nic ;]]

Reput leci Wink


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - adik0070 - 11-03-2010 10:09

Reput poleciał ;D

P.S. I tak nie wszystkie mi dzialaja (nie ma pomaranczowego paska)


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - Phantom - 11-03-2010 10:32

oto zwrotny mail od lockerz

Hey,

Thanks for contacting Lockerz! Take a look at the issues below, and if your issue isn't answered by this message, you'll hear from Lockerz Support soon. Please DO NOT reply back to this message.

-We are aware that some of the newer videos in Play are not working in certain countries. We are not showing favoritism to the USA, but rather it's a contractual problem. Just know that we are working on it. We apologize for any inconvenience. Plus, there's tons of other awesome videos to watch!

-Prize confirmations have been sent out to those who redeemed in February and passed the fraud check! Prizes will be sent out soon!

-March Radness is here! Check out more info over in the Hallway at Lockerz.com!

-Members who make the Z-List after March 19 will be given a new prize (and more perks) instead of a t-shirt. That's right - - if you became a Z-Lister during our first year, your t-shirt is sure to become a collector's item! We will send t-shirts to everyone who makes the Z-list by March 19 at 6 PM Eastern time, so you have a little more than a week to invite your friends if you are not yet a Z-Lister and want the shirt.

-Invitations are going out on time. If you're trying to invite friends and the invite button turns grey, please wait 24 hours and limit the amount of friends you invite at a time. Also, have your friends check their Spam folder in their inbox for their invite.

-Some members are experiencing login issues. This may be due to many members being banned for fraudulent activity. We ask that you NEVER give out any information concerning your account. Lockerz will never ask for your password....EVER.

-If you can't watch videos in PLAY or are not getting PTZ from PLAY, clear your cache and exit your browser. Lockerz currently DOES NOT support Google Chrome, so you may need to use a new browser for PLAY.
Also, make sure you have the most updated Flash player installed.

Keep rockin',

The Lockerz Crew


heh... nie faworyzują USA... no of course Wink


RE: Jak oglądać niedziałające filmiki w PLAY - adik0070 - 11-03-2010 10:52

To odpowiedz z automatu..

Wiesz o czym ona mowi?

No własnie..