Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem z logowaniem na strone- wyświetla mi sie co innego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem z logowaniem na strone- wyświetla mi sie co innego (/Temat-Rozwiazane-Problem-z-logowaniem-na-strone-wyswietla-mi-sie-co-innego-3052)



[Rozwiązane]Problem z logowaniem na strone- wyświetla mi sie co innego - Kravis - 10-03-2010 22:33

Witam serdecznie mam taki problem że nie mogę wejść na stronę Lockerz bo pojawia mi sie białe tło na nim napis Djoles i przenosi mnie automatycznie do strony właśnie djoles coś tamSad . proszę pomóżcie mi już wszystko czyściłem i nie wiem co to może mi blokować wejścia na stronę ale mówię od razu że nie dostałem żadnego bana mam raptem 300PTZ od połowy stycznia. Proszę pomóżcie,

Mam opere, firefoxa, explorera i na każdym to samo ( Jestem sfrustrowany.


RE: Problem z logowaniem na strone- wyświetla mi sie co innego - Marello - 11-03-2010 08:01

Próbowałeś wejść przez proxy ?


RE: Problem z logowaniem na strone- wyświetla mi sie co innego - Kravis - 11-03-2010 16:17

Tak i normalnie wchodze. Wiem że to nie ban bo jestem uczciwy. Wieczorem na operze chodziło.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Problem z logowaniem na strone- wyświetla mi sie co innego - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.