Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośba o przetłumaczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Prośba o przetłumaczenie (/Temat-Prosba-o-przetlumaczenie-305)



Prośba o przetłumaczenie - adamsonm - 09-12-2009 15:06

może mi ktoś sensownie przetłumaczyć to na angielski?

Założyłem u was konto ([email protected]), a następnie pozakładałem ponad 20 kont fake, żeby należeć do Z-Listy. Chce jednak być uczciwy i proszę o skasowanie wszystkich kont założonych z mojego IP. Przepraszam za kłopoty i czekam na odpowiedź.

PS Proszę o jak najszybsze usunięcie, ponieważ chce uczciwie zbierać punkty najszybciej jak to się da.


RE: Prośba o przetłumaczenie - Enemy - 09-12-2009 15:44

Bardzo proszę: Smile

I set up an account with you ([email protected]), and then I started over 20 fake accounts that belong to the Z-List. But wants to be honest and please delete all accounts established with my IP. Sorry for the inconvenience and wait for a response.

Please delete as soon as possible, because he wants to honestly earn points as soon as possible.


RE: Prośba o przetłumaczenie - adamsonm - 09-12-2009 15:58

wielkie dzięki


RE: Prośba o przetłumaczenie - Kleszczman - 09-12-2009 18:00

Skoro sprawa załatwiona to zamykam Smile