Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Ipod VS Psp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Ipod VS Psp (/Temat-Zamkniety-Ipod-VS-Psp-304)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ipod VS Psp - Leopard - 03-02-2010 20:35

No ale jak niby się nawiguje Big Grin?


RE: Ipod VS Psp - Omnixxx - 03-02-2010 20:48

Ludzie, wy jesteście podatni na reklamy. Jak pomyśleć: chcesz neta, a przecież przez fona net drogi, to na wlanie można lapka wziąć. Chcesz sobie w poczekalni pograć, to psp znacznie lepsze (w ipodzie łapy ci się ze stresu spocą i *** ci grę weźmie). A jak chcesz ot tak posłuchać muzy, to kto nie ma komórki z odtwarzaczem mp3?? Big GrinBig Grin


RE: Ipod VS Psp - Fear - 03-02-2010 22:09

Osobiście mam telefon z mp3 ale nie oszukujmy się jakość nie jest nawet ciekawa, jest żałosna... Wole w poczekalni posłuchać muzyki niż nawalać w gry. Granie poza domem podchodzi mi pod rozszerzoną wersje no lajfa Tongue Ale też nie każdy musi nim być, zostawiam tą ocenę wam


RE: Ipod VS Psp - WalkmaN - 04-02-2010 01:58

Wybieram Ipoda toucha, tez ma bardzo dobre gry i fajnie sie gra Smile lepszy odtwarzacz muzyki filmow i obrazow ma Big Grin


RE: Ipod VS Psp - MeTonaTOR - 05-02-2010 19:21

iPod Touch. All touch. PsP sucks!


RE: Ipod VS Psp - oskar2222 - 11-02-2010 09:20

psp oczywiscie Big Grin


RE: Ipod VS Psp - onilox - 11-02-2010 10:18

założycielu tematu nie porównuj proszę Cię iPodów (pisałeś że nie tylko Touche) bo wiadomo że zwykły iPod przegra z PSP . Jeżeli jednak Touch vs. PSP to wybrałbym Toucha. O wiele więcej frajdy jest na Touchu. A w PSP przeraża mnie jakość dźwięku. Wink Wogóle to dziwne to porównanie bo PSP zostało stworzone głównie do gier a iPod'y do muzyki. Wg mnie bez sensu troche Wink


RE: Ipod VS Psp - Rafix - 11-02-2010 10:58

Pewnie, że PSP, ale Touch'em też bym nie pogardził Big Grin


RE: Ipod VS Psp - Verudi - 11-02-2010 13:52

Ja wybrałem iPoda. Dlaczego ? Odpowiedź jest bardzo prosta. Tam gdzie ja, tam i muzyka. PSP ma strasznie słaby dźwięk w porowaciejąc z iPodem. Z obecną MP4 Pentagram nie rozstaję się na krok jak z majtkami (tak wiem śmiesznie porównanie, ale jedyne odzwierciedlające jak naprawdę jest). AMEN Tongue


RE: Ipod VS Psp - MaaThe - 11-02-2010 22:44

PsP
ale iPod też nie gorszy