Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Ipod VS Psp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Ipod VS Psp (/Temat-Zamkniety-Ipod-VS-Psp-304)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ipod VS Psp - mikobro - 06-01-2010 15:21

PSP !
Z resztą nie ja jedyny jestem takiego zdania xD


RE: Ipod VS Psp - goly7 - 06-01-2010 20:35

PSP. Niby na iPodzie są gierki, ale marne. Nie to co PSP. Na PSP również da się posłuchać muzyki, oglądać zdjęcia, filmy Big Grin


RE: Ipod VS Psp - bartek1997 - 03-02-2010 13:04

mój kuzyn ma Ipoda Touch i jest zaje..... grałem na nim w GTA Chinatown i jest taka sama grafika jak na PSP
Więc wybieram Ipoda


RE: Ipod VS Psp - Leopard - 03-02-2010 14:53

PSP przy iPod'zie Tauch nawet z kołyski jeszcze nie wychodzi Smile. Duże lepsze gry, filmy, muzyka i co najważniejsze normalny internet Smile. Niewyobrażam sobie pisać na PSP Smile. Zresztą jak? Chyba przesuwać strałkami zaznaczenie na klawiaturze. Taki sposób zajmuje z 10x dłużej niż na klawie iPod'a. Tak więc iPod zjada PSP na śniadanie. Smile


RE: Ipod VS Psp - grzesioo1987 - 03-02-2010 14:58

Miałem iPoda i PSP.

I wybieram zdecydowanie: iPod


RE: Ipod VS Psp - Magnus - 03-02-2010 15:49

Psp lepsze :] / / /


RE: Ipod VS Psp - Leopard - 03-02-2010 15:54

MAGNU a używałeś chociaż raz iPod'a albo iPhone'a? Założe się, że wszystkie osoby, które wybrały PSP poprostu zrobiły to dlatego, żę nie używały produktu z nadgryzionym jabłkiem. 90% z nich zmieniło by zdanie gdyby pobawiły się tym nawet 30 minut Smile.


RE: Ipod VS Psp - Fear - 03-02-2010 19:52

A ja was zadziwię i powiem że nie lubię grać a zwłaszcza na przenośnych konsolach... iPod jak najbardziej nawet shuffle bym wolał od PSP. Zwłaszcza że jestem melomanem a iPod ma zajefajną jakość Smile


RE: Ipod VS Psp - Leopard - 03-02-2010 20:00

Fear mi tam też nie chodziło o gry (tzn. podałem to jako jedną z przewag iPod'a, ale dla mnie nie są najważniejsze), głownie o internet, którego na swój sposób brakuje w PSP (Smile) oraz o to, że Apple to jednak Apple Big Grin


RE: Ipod VS Psp - Alcor - 03-02-2010 20:05

Przecież psp ma wbudowane Wifi i ładnie śmiga internet.