Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze urodziny i plany Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Pierwsze urodziny i plany Lockerz. (/Temat-Pierwsze-urodziny-i-plany-Lockerz-3021)

Strony: 1 2 3


Pierwsze urodziny i plany Lockerz. - Jeppers - 10-03-2010 17:14

Wiecie że Lockerz istnieje już rok? Właśnie dziś świętujemy jego pierwsze urodziny. Z tej okazji Lockerz uchyla nam rąbka tajemnicy na temat swoich planów.


[Obrazek: 3.jpg]


Dokładnie rok temu, razem z sześcioma pracownikami i kilkoma użytkownikami Lockerz zostało uruchomione. To był świetny rok ? który przerósł najśmielsze oczekiwania, dzięki wsparciu lojalnej i wielkiej społeczności Lockerz. Dzisiaj, mamy wiele milionów członków z całego świata i początkowa faza zakładki PLAY cieszy się dużą popularnością. Jesteśmy zajęci wprowadzaniem dwóch nowych opcji CONNECT i SHOP. Po za tym, pracujemy nad nowym statusem Z-List który będzie posiadał więcej możliwości niż ten dotychczasowy.

Skoro są nasze urodziny, chcielibyśmy podziękować Wam za pomoc, za to, że był to świetny pierwszy rok.

Poniżej znajdziecie kilka rzeczy, które chcielibyśmy dla was zrobić:

1.Zaczynamy od ?Dziadków? czyli od pierwszych użytkowników naszego serwisu. Dajemy Wam kilka miesięcy więcej zanim wasze PTZ i status Z-List wygasną. Ogłosimy więcej szczegółów na ten temat w ciągu najbliższych kilku tygodni.
2.Członkowie którzy zdobyli status Z-Listera po 19 marca dostaną nową nagrodę (i więcej korzyści) zamiast zwykłego T-Shirtu. Zgadza się ? jeśli zostałeś Z-Listerem podczas pierwszego roku działalności Lockerz, twoja koszulka stanie się przedmiotem niemalże kolekcjonerskim! Wyślemy koszulkę każdemu, kto otrzyma status Z-List do 19 marca do godziny 00:00, więc masz nie wiele ponad tydzień na zapraszanie znajomych, jeśli nie jesteś Z-Listerem i chcesz T-Shirt. Uważamy że nowe nagrody i korzyści będą lubiane tak samo jak koszulki, a nawet bardziej. Dużo bardziej!

Sprawdzajcie na bieżąco Hallway w ciągu najbliższych miesięcy by odkryć ekscytujące newsy od Lockerz. Dziękujemy Wam za wsparcie! Drugi rok działalności Lockerz zapowiada się jeszcze lepiej i chcemy go spędzić razem z Wami!


RE: Pierwsze urodziny i plany Lockerz. - SZAFI - 10-03-2010 17:17

heh, dziadków xD mają świetne poczucie humoru ....


RE: Pierwsze urodziny i plany Lockerz. - MotorniczyTramwaju - 10-03-2010 17:23

Nie mogę uwierzyć. Już roczek. Sam członkiem Lockerz jestem od listopada więc trochę stażu mam. Dopiero co był styczniowy restock, lutowy restock. Strasznie szybko ten czas leci. Każdy zniecierpliwiony czeka na ten sklepik w którym będzie mógł zgarnąć swoją upragnioną nagrodę. A co do koszulek za status Z-list to mnie zaskoczyli. Ciekawe co teraz będą wysyłać członkom tej listy. Szkoda tylko z tym wygasaniem punktów, a szczególnie statusu Z-list.

I taka mała ortograficzna dygresja. Wiem, że się napisałeś Jeppers Smile: "Po za" - powinno być razem "Poza"


RE: Pierwsze urodziny i plany Lockerz. - SZAFI - 10-03-2010 17:41

Teraz będą wysyłać Odyssa pluszaka xD


RE: Pierwsze urodziny i plany Lockerz. - Janoosik994 - 10-03-2010 17:48

Troche nie rozumiem. Czyli jak zdobęde konto z-listera w kwietniu to nie wyśla koszulki?


RE: Pierwsze urodziny i plany Lockerz. - pespe - 10-03-2010 18:03

Nie dostaniesz koszulki tylko coś innego jakaś nagrodę xD ciekawe co to


RE: Pierwsze urodziny i plany Lockerz. - Kalis - 10-03-2010 18:10

Hehe Smile nie wiedziałem ze już rok


RE: Pierwsze urodziny i plany Lockerz. - krystian__ - 10-03-2010 18:20

pewnie będą wysyłać psp TongueTongue hahaha<joke> ciekawe co nowi z listerzy będą dostawać.....


RE: Pierwsze urodziny i plany Lockerz. - El Loco - 10-03-2010 18:33

Ja wlasnie sie zastanawiam czy dobic znajomych teraz i dostac koszulke czy poczekac na tego nowego z-listera Tongue


RE: Pierwsze urodziny i plany Lockerz. - rj7rad - 10-03-2010 18:36

Ja k***a jeszcze i tak czekam na koszulkę.. Mogliby mi już wysłac :/