Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co to jest PTZ i jak je zdobywać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: Co to jest PTZ i jak je zdobywać ? (/Temat-Co-to-jest-PTZ-i-jak-je-zdobywac-3003)



Co to jest PTZ i jak je zdobywać ? - Admin - 10-03-2010 12:02

Co to jest PTZ i jak je zdobywać ?



Co to są PTZ ?
(PTZ-->Pointz(s)-->Punkty) to specjalna waluta na portalu lockerz.com
To właśnie za nie możemy wybrac nagrody na lockerz.


Zwykły użytkownik:
1. Za logowanie (1 raz na dzień) otrzyma : 2 PTZ
2. Za odpowiedz na pytania Dailes (1 raz na dzień): od 2 do 10 PTZ
3. Za zaproszenie znajomego: 2 PTZ
4. Za odtworzenie całego filmu w zakładce PLAY 2 PTZ

Pytania DAILES - otrzymujemy punkty wyłącznie za dzień dzisiejszy(za wczorajsze bądź wcześniejsze dailes punktów nie otrzymamy).
Za dailes praktycznie zawsze otrzymujemy minimalna ilość PTZ (nie zależy to od udzielonej odpowiedzi).

Użytkownik Z-List (osoba, która zaprosi 20 znajomych):
1. Za logowanie (1 raz na dzień) otrzyma : 4 PTZ
2. Za odpowiedz na pytania Dailes (1 raz na dzień): od 4 do 20 PTZ
3. Za zaproszenie znajomego: 4 PTZ
4. Za odtworzenie całego filmu w zakładce PLAY 4 PTZ



Wkrótce na lockerz ma się pojawić wiele nowych sposobów na zdobywanie PTZ gdy tylko się pojawią zostaną opisane w tym temacie!

Masz coś do dodania? pisz śmiało!


RE: Co to jest PTZ i jak je zdobywać ? - eXe - 13-03-2010 11:17

moje pytanie to czy jezeli pod koniec miesiaca w restocku nie wybiore zadnych nagrod lub po prostu nie uda mi sie tego zrobic to czy PTZ przechodza na kolejny miesiac czy po prostu konto zostaje czyszczone z PTZ co miesiac? czy moge zbierac punkty przez np 3-4 miesiace z rzedu a pozniej moge sprobowac wymienic je na cos dobrego?


RE: Co to jest PTZ i jak je zdobywać ? - Aja - 13-03-2010 11:32

mozesz zbierac przez rok po roku punkty sie kasuja ale nie calosc jest czyszczona tylko po tyle ile zdobyles rok temu czyli np. w zeszlym roku 13.03.2009 odpowiedziales na pytanie + zalogowales sie (bez z listy) = 4 ptz to 13.03.2010 tracisz 4 ptz. Jesli kupujesz nagrode to wykorzystywane sa najstarsze PTZ


RE: Co to jest PTZ i jak je zdobywać ? - eXe - 13-03-2010 12:15

ok dzieki za info, o to dokladnie mi chodzilo Smile + rep


RE: Co to jest PTZ i jak je zdobywać ? - podobnoja - 15-03-2010 21:30

dobrze opisane pomoglo mi to w obeznanie sie z serwiesem lockerz.com Smile


RE: Co to jest PTZ i jak je zdobywać ? - bastiaz - 11-05-2010 13:48

A gdzie można sprawdzić ile pkt potrzeba na poszczególne nagrody ?


RE: Co to jest PTZ i jak je zdobywać ? - Tomek - 11-05-2010 14:50

obecnie nigdzie (zamkniety jest dzial redeem) ale za jakies 2 dni, jak na stronine glownej, na samej gorze klikniesz zielony przycisk "Redeem" to przeeniesie cie do dzialu z nagrodami (mozesz tylko przegladac)

jezeli zle wytlumaczylem pisz


RE: Co to jest PTZ i jak je zdobywać ? - Adik1818 - 12-05-2010 16:46

Osobiście dodał bym, że kolejnym sposobem na zdobywanie PTZ jest kupowanie przedmiotów w sklepiku za dolary!! Gdzieś słyszałem, że kolejnym sposobem na PTZ jest oglądanie i zapraszanie znajomych w okresie kiedy lockerz nabija nam PTZ x2, choćby obecnie.