Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobywać punkty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Jak zdobywać punkty? (/Temat-Jak-zdobywac-punkty-3)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jak zdobywać punkty? - Mlody666 - 04-03-2010 19:17

Było by miło zwłaszcza że głównie czekam na 24/7 bo przy moim sprzęcie zdobycie czegoś na restock będzie graniczyło z Códem


RE: Jak zdobywać punkty? - Yanke$ - 04-03-2010 19:20

cud przez "u"
u mnie z kompem generalnie bez problemów, martwią mnie za to godziny dość późne. Powinien być podział restocków na Europę i US.


RE: Jak zdobywać punkty? - syncio4 - 07-03-2010 13:10

gdzie widać ile mam punktów i jak je zarobić


RE: Jak zdobywać punkty? - Kilol - 07-03-2010 13:44

Widać je w prawym dolnym rogu na stronie głównej Lockerz.com. Nie ma tego jak je zdobywać, więc
ja ci co nie co to wytłumaczę :

1. PTZ za logowanie - Klikasz w "Login PTZ" (lewy dolny róg strony głównej Lockerz).
2. PTZ za zbieranie znajomych - Wchodzisz w zakładkę "Connect" (taka czerwona). Na górze wpisujesz
e-mail, a na dole treść zaproszenia.
3. Odpowiadanie na codzienne pytanie Dailes - Wchodzisz w "Dailes" (Prawy dolny róg koło PTZ).
4. Oglądanie filmów w zakładce "Play" (Taka pomarańczowa). Wchodzisz, oglądasz filmy i dodaje ci PTZ.

Tutaj masz poradnik dla początkujących - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=2416

Pozdro.Wink


RE: Jak zdobywać punkty? - ledo - 07-03-2010 17:09

Ja bardzi polecam Omegle. Z 40 znajomych nabiłem tam z 20 jak nic, w samym dzisiejszym dniu nabiłem już 6. Mam ich już 40 i zastanawiam się, czy na drugim koncie nie zaczać zapraszać ?


RE: Jak zdobywać punkty? - tv-story - 07-03-2010 18:25

Ja również polecam Omegle. Jestem na Lockerz od tygodnia a już mam Z lister więc myśle, że się opłaca, a angielski też nie musi być na zaawansowanym poziomie. Wystarczą podstawy.


RE: Jak zdobywać punkty? - pkr - 11-03-2010 22:09

W jaki sposób nakłaniacie ludzi na Omegle Tongue ?


RE: Jak zdobywać punkty? - hanamama - 09-04-2010 20:11

Zmień liczby PTŻ bo już wszystko zdrożało Sad