Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobywać punkty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Jak zdobywać punkty? (/Temat-Jak-zdobywac-punkty-3)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jak zdobywać punkty? - Kleszczman - 13-11-2009 10:57

Jak już mówimy o zbieraniu PTZ to powiem wam ciekawostkę. Dziś rano za odpowiedź w dailies uzbierałem dla mojej dziewczyny 8 PTZ a ja nabiłem 6 PTZ, nie licząc 2 PTZ za dzienne wejście. Po prostu przeklikiwałem i weszło Tongue


RE: Jak zdobywać punkty? - Magnus - 15-11-2009 18:59

mam pytanko jak za pytanie uzyskac wiecej niz 2PTZ czy to przypadek ze wiecej niz 2PTZ ? ?
;/ ;/ ;/ Big GrinBig GrinBig Grin ... .


RE: Jak zdobywać punkty? - Kleszczman - 15-11-2009 19:16

Tylko za pomocą buga który opisałem wyżej, czyli wpisać odpowiedź i notorycznie kilka razy klikać SUBMIT. Czasami naliczy Ci więcej niż tylko 2. Długość odpowiedzi potwierdzam iż nie ma znaczenia.


RE: Jak zdobywać punkty? - Magnus - 15-11-2009 19:23

a moga byc z tym jakies nieprzyjemnosci ?

Zaczynasz perfidnie spamować. Odpowiedź już otrzymałeś.
Zresztą wątek był podejmowany już kilkakrotnie. / Kleszczman



RE: Jak zdobywać punkty? - jakubixioraczek - 15-11-2009 21:11

Po prostu niedopracowanie lekkie ale może to poprawią chociaż to wychodzi na plus więc lepiej niech się z tym nie śpieszą Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Jak zdobywać punkty? - jakubixioraczek - 19-11-2009 21:10

mi sie udalo 2 razy kliknac 4 ptz odswierzylem strone i dalem jeszcze jeden komentarz 2 ptz odswierzylem i jeszcze jeden komentarz 2 ptz = 8 ptz dziennie


RE: Jak zdobywać punkty? - cansis - 20-11-2009 18:14

Mam takie pytanie,czytałem kilka regulaminów LOCKERZ w każdym pisało że za odpowiedź na pytanie dostaje się od 2 do 10 PTK a w przypadku konta Z-lister od 4 do 20 PTK DZIENNIE!!!

Jak odpowiadać na pytanie żeby mieć nie 2 lecz 10 PTK?

znalazłem coś takiego ale za to można CHYBA dostać BANA!!!

http://www.youtube.com/watch?v=RavLQbtNopo&feature=related


RE: Jak zdobywać punkty? - polakp - 20-11-2009 21:41

Mam takie pytanie czy ktoś z was dostał pkt za oglądanie filmików ?????


RE: Jak zdobywać punkty? - Kleszczman - 20-11-2009 21:45

(20-11-2009 21:41)polakp napisał(a):  Mam takie pytanie czy ktoś z was dostał pkt za oglądanie filmików ?????

Opcja oglądania filmików jest na razie zamknięta. To co oglądasz na swym profilu to tylko sample Tongue


RE: Jak zdobywać punkty? - Magnus - 21-11-2009 18:33

a kiedy bedą dostepne te filmiki za ptz i inne nowe rzeczy ?