Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nowe filmy nie dzialaja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nowe filmy nie dzialaja (/Temat-Rozwiazane-Nowe-filmy-nie-dzialaja-2997)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Nowe filmy nie dzialaja - Baca103 - 10-03-2010 15:20

Ta samo potwierdzam na ip amerykańskim działa a na innych nie. Tylko czy jak ktoś używa amerykańskiego ip to nie idą punkty dal ameryki?? bo w taki sposób jak pozmieniamy ip to reszta świata nie wygra


RE: Nowe filmy nie dzialaja - damianowrz - 10-03-2010 15:27

no to widze ze juz na dzien dobry lockerz daje wieksze szanse amerykancom.. i to sie nazywa rywalizacja....


RE: Nowe filmy nie dzialaja - KoPcIu - 10-03-2010 15:29

(10-03-2010 15:20)Baca103 napisał(a):  Ta samo potwierdzam na ip amerykańskim działa a na innych nie. Tylko czy jak ktoś używa amerykańskiego ip to nie idą punkty dal ameryki?? bo w taki sposób jak pozmieniamy ip to reszta świata nie wygra

Nie, pisało ze liczy się to co masz wybrane jako kraj w ustawieniach.

Nic trzeba będzie do nich napisać email, dlaczego filmy nie działają Smile


RE: Nowe filmy nie dzialaja - Baca103 - 10-03-2010 15:31

Mi udało się taki filmik odpalić "Set It Off - Pages and Paragraphs " nie wiem czy to nowość bo ja miałem już wszystkie filmiki otworze więc chyba z nowości on jest Smile


RE: Nowe filmy nie dzialaja - pawliszon - 10-03-2010 15:35

Jeśli filmy nie działają nam, to użytkownikom z USA też. Opanujcie się, bez sensu te teorie spiskowe. Niedługo powinni to naprawić. Może po prostu za dużo ludzi się na to rzuciło na raz.


RE: Nowe filmy nie dzialaja - krzych91 - 10-03-2010 15:36

Bredzicie. Filmiki nie działają również w USA, mam na to potwierdzenie z Chicago. Lockerz nikogo nie faworyzuje, widocznie mają jakieś problemy natury technicznej. Rywalizacja jest uczciwa.


RE: Nowe filmy nie dzialaja - Andaramuxo - 10-03-2010 15:39

Mi na IP amerykańskim chodzą filmiki, mogę podać proxy, a punkty chyba idę dla reszty świata, bo patrzą po kraju w ustawieniach, nawet wspominali żeby to dobrze ustawić.


RE: Nowe filmy nie dzialaja - Baca103 - 10-03-2010 15:42

To niby czemu jak zmienia IP na z TEXASU to działa i również IP z NY też działaSmile


RE: Nowe filmy nie dzialaja - KoPcIu - 10-03-2010 15:45

Tak teraz sprawdzałem i filmy tylko z zakładki "FEATURED EPISODES" nie działają, resztę idzie bez problemu przeglądać.


RE: Nowe filmy nie dzialaja - Baca103 - 10-03-2010 16:00

Dziwna sprawa ponieważ jak wejdziemy w zakładkę "PLAY" to widzimy tylko 85 filmików z czego 20 nie działa, ale gdy wjedziemy w zakładkę "PLAY" i klikniemy na "ALL" pod logiem "LOCKERZ" to widzimy 90 filmików czyli jest 5 ukrytych i 20 niedziałających . sam się zdziwiłem bo myślałem ze już wszystkie filmiki widziałem a tu było 5 ukrytych Smile