Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Kto chce zapro na Lockerz to niech pisze!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Kto chce zapro na Lockerz to niech pisze!!! (/Temat-Zamkniety-Kto-chce-zapro-na-Lockerz-to-niech-pisze-2995)



[Zamknięty]Kto chce zapro na Lockerz to niech pisze!!! - GROM2012 - 10-03-2010 08:14

Witam

Mam dopiero jedno zaakceptowane zaproszenieSad
Każdy kto by chciał zdobyć takowe niech najlepiej od razu napisze mi na gg że chce i niech poda swój adres e-mail a wyśle mu zaproszenie. Bez spamu!!! Tylko jedna wiadomość z zaproszeniem!!!

Prosze was pomóżcie mi zdobyć 20 zaproszeń.

Moje gg to 8617514 Piszcie nawet gdy jestem nieaktywny! W jak najbliższy możliwym czasie dostaniecie zaproszenie na swoją skrzynkę e-mail.

Zapraszam!!!


RE: RODACY ŁĄCZMY SIĘ!!! Kto chce zapro na Lockerz to niech pisze!!! - dar_ole - 10-03-2010 11:59

proponuje pozakladac meile i powysylac na nie zaproszenia. a jak bedziesz u jakiegos kolegi czy gdzies to wtedy pozakladasz. tutaj chyba 99,99% ma konto na lockerz


RE: RODACY ŁĄCZMY SIĘ!!! Kto chce zapro na Lockerz to niech pisze!!! - GROM2012 - 11-03-2010 07:45

Tak będzie żeczywiście szybciej.

o ale mam nowy pomysł ale to już nie tutaj zamykam ten wątek założe inny bo chce wiedzieć co inni o tym sądzą.


[Zamknięty]Kto chce zapro na Lockerz to niech pisze!!! - Killer - 21-05-2011 09:57

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.