Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bon Amazon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bon Amazon (/Temat-Bon-Amazon-2992)

Strony: 1 2


Bon Amazon - DonHoracy - 10-03-2010 00:49

Kalkulując na przykładzie "DJ Hero Wii" które kosztuje 750ptz doszedłem do wniosku że bardziej opłaca się kupić bon na amazona o wartości 100Ł za 600ptz i kupić tam dj hero. Mam pytanie czy w podane ceny na amazonie jest wliczony podatek, jak obliczyć koszt przesyłki i co najważniejsze. Wyczytałem że te karty uzupełniają stan konta na amazonie. powiedzmy że interesująca mnie rzecz kosztuje np. 110 funtów. Mogę jakoś dołożyć np. przelewem te 10 funtow? Za wyczerpującą odpowiedź poleci repucik Wink

Jeszcze tak przy okazji zapytam. Mam dwa konta na lockerz i w dni restocku będę chciał zamówić z oby dwóch. Mogę wpisać dane do wysyłki takie same na dwóch kontach? Czy lepiej zrobić np. drugą regułę i nią wprowadzić dane.


RE: Bon Amazon - radekb29 - 10-03-2010 08:11

Jeżeli weźmiesz bon na Amazon.de to tam już jest wliczony vat a na Amazon.co.uk nie dopłacić możesz kartami kredytowymi ale nie da się przez PayPal koszty przesyłki Dj Hero Wii wachają się na amazon.co.uk to około 15 Ł a na amazon.de 20E
http://www.amazon.de/Guitar-Hero-DJ-Bundle/dp/B002GHB2Y8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=videogames&qid=1268205539&sr=8-1 moim zdaniem sie to bardziej opłaca wziąść


RE: Bon Amazon - DonHoracy - 10-03-2010 08:45

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem bo napisałeś ten post trochę nie po polsku. Mogę dopłacić najzwyklejszym przelewem z konta bankowego czy tylko karta kredytowa?
Skąd mogę wziąć cenę takiej przesyłki? Bo powiedzmy że np. wezmę bona 100Ł i kupie kilka tańszych rzeczy. Ile podatku muszę doliczyć do ceny poszczególnych towarów? No i pytanko dlaczego tak droga przesyłka? 15Ł to ponad 60zł na nasze.


RE: Bon Amazon - radekb29 - 10-03-2010 09:07

Tylko kartą. Cene przesyłki można wziąść z tąd jak się włoży do koszyka i przejdzie dalej poszukaj bo sam nie dokońca wiem ale ja też jestem zainteresowany tym bonem na 100Ł bo chcę wziąść Wii. Podatek jest tylko na produkty z amazon.co.uk i płaci się za niego w momencie zamawiania (mozna bonem) wynosi on koło 4% wartości zamawianych produktów. A co do ceny to nie pytaj z kąd tyle bo nie wiem ale do Wii które waży tyle samo przestłka kosztuje 15Ł. Licze na + Smile


RE: Bon Amazon - DonHoracy - 10-03-2010 14:58

Można gdzieś kupić te karty? Bo jeszcze nie wiem jaki bon uda mi się upolować (o ile się uda) a amazon ma bogaty magazyn więc dokupiłbym sobie jakiś drugi bon bo zamawiając z lockerz i tak bym musiał na cło czy tam podatek wydać. Po przejściu w koszyk czy jak to nazwałeś pokaże się też koszt wysyłki (również zamawiając kilka rzeczy)? Bo nie chcę żeby mi brakło np. 5 funtów Wink


RE: Bon Amazon - radekb29 - 10-03-2010 15:30

Moim zdaniem to najlepiej weź bon na Amazon.de tam jest podobna cena i bez Cła .Są to karty np: MasterCard, Mbank, Visa. Nie wiem dokładnie gdzie sie sprawdza koszty wysyłki.


RE: Bon Amazon - Leopard - 10-03-2010 16:45

radekb29 z Amazon.co.uk też nie ma ani cła, ani VAT'u, a jest chyba większy wybór Smile.


RE: Bon Amazon - radekb29 - 10-03-2010 16:56

jest on jest wliczany do przesyłki Smile


RE: Bon Amazon - DonHoracy - 10-03-2010 19:24

na .de jest drożej. zamawiajac jedna rzecz to na jedno wyjdzie czy z uk czy z de ale kilka mniejszych to taniej z brytani wyjdzie


RE: Bon Amazon - DonHoracy - 11-04-2010 21:04

Temat umarł a ja nie uzyskałem odpowiedzi Sad Mam nadzieję, że teraz ktoś pomoże. Może napiszę inaczej. Mam zwykłe konto bankowe w ING (karta maestro, nie kredytowa). Czy dam rade dokonać z takiego przelew na amazon? Pytam, ponieważ wcześniej jedna osoba napisała że nie, a druga temu zaprzeczyła.