Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Potwierdzenie wysłania nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Potwierdzenie wysłania nagrody (/Temat-Rozwiazane-Potwierdzenie-wyslania-nagrody-2988)



[Rozwiązane]Potwierdzenie wysłania nagrody - Artur1995Zdw - 09-03-2010 23:27

Witam!
Na ostatnim restock'u udało mi się zamówić iPod'a Shuffle i jak wszyscy dostałem tą wiadomość informującą, że mam czekać 2-3 tygodni na przesyłkę. A kiedy dostanę potwierdzenie wysyłki (żeby ten kod mieć na UPS do sprawdzenia stanu wysyłki ;D)
Jeśli powielam jakiś poprzedni temat to przepraszam, ale nie znalazłem odpowiedzi. Wszyscy piszą, że czekać za potwierdzeniem do tygodnia (2 tygodni) no i potwierdzenie dostałem, ale czy dostanę również potwierdzenie wysyłki?
Będę wdzięczny za pomoc.


RE: Potwierdzenie wysłania nagrody - Kilol - 09-03-2010 23:29

Dostaniesz potwierdzenie wysyłki. Powinni się wyrobić do końca tego tygodnia. Też czekam.Wink


RE: Potwierdzenie wysłania nagrody - wikiwik16 - 10-03-2010 12:46

Hej.
Żeby nie zakładac nowego wątku, mam pytanie, na lockerz jestem od tygodnia, Z-listera mam z 5 dnia.
Ile czekaliście na e-maila od Nich w sprawie koszulki?


RE: Potwierdzenie wysłania nagrody - Marello - 10-03-2010 14:02

Różnie 5 dni tydzień miesiąc, lub dwa miesiące Smile Ja czekałem 1,5 miesiąca Smile

LOCK


[Rozwiązane][Rozwiązane]Potwierdzenie wysłania nagrody - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.