Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosze o przetłumaczenie!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Prosze o przetłumaczenie!!! (/Temat-Prosze-o-przetlumaczenie-2981)



Prosze o przetłumaczenie!!! - Luq333 - 09-03-2010 20:42

Prosze o przetłumaczenie tekstu ponizej (oczywiscie bedzie +):

Witam!Pisze do was ponieważ stworzylem fake konta na portalu lockerz.com i nie chce stracic konta oraz wszystkich punktow.Prosze o zabranie mi polowy punktow gdyz mam juz ich 1200 i nie chce stracic ich wszystkich.Bardzo przepraszam za oszustwo i obiecuje ze jesli dacie mi szanse juz nigdy nie stworze zadnego falszywego konta.

Pozdrawiam.


RE: Prosze o przetłumaczenie!!! - BoneR - 09-03-2010 20:47

ale można miec 2 konta , ja posiadam dwa jak i większośc ludzi tutaj


RE: Prosze o przetłumaczenie!!! - Aja - 11-03-2010 16:50

(09-03-2010 20:42)Luq333 napisał(a):  Prosze o przetłumaczenie tekstu ponizej (oczywiscie bedzie +):

Witam!Pisze do was ponieważ stworzylem fake konta na portalu lockerz.com i nie chce stracic konta oraz wszystkich punktow.Prosze o zabranie mi polowy punktow gdyz mam juz ich 1200 i nie chce stracic ich wszystkich.Bardzo przepraszam za oszustwo i obiecuje ze jesli dacie mi szanse juz nigdy nie stworze zadnego falszywego konta.

Pozdrawiam.

Hi! I write to you because ive made fake accounts and i dont want to lose account and alll my points. Please could you take half of my points because i have already 1200 and i dont want to lose them all. Im very sorry for cheating and i promise that if u give me one more chance i wont create any fake accout.


RE: Prosze o przetłumaczenie!!! - Luq333 - 12-03-2010 07:58

Dzieki Aja +dla ciebie Big Grin