Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przesyłki PS3 do Europy ! Informacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przesyłki PS3 do Europy ! Informacja (/Temat-Przesylki-PS3-do-Europy-Informacja-29788)



Przesyłki PS3 do Europy ! Informacja - Morfit - 07-03-2011 12:57

W związku z tym, że wiele osób martwi się przesyłką ( np. z restocku, aukcji, shopa, czy też zakupu na różnych serwisach ) konsoli PlayStation3 z innych kontynentów ( spór o patenty LG i Sony ) to tutaj zamieszczam Wam mojego posta z innego forum ( PS3 Site ) :

"No to chłopaki radzę czytać nie na jednym serwisie tylko na kilku
cytat z Ps3site.pl :"europejscy celnicy będą rekwirować telewizory Bravia oraz wszystkie konsole PlayStation 3 z numerem seryjnym CECH-25xxA"
kolejny cytat :"co jeśli zamówiłem, powiedzmy na amazon konsole ps3 160gb ? zabiorą mi ją ? jeśli tak to co mam zrobić ? kupiłem PS3 za 350$ z dwoma grami i strasznie się martwię o to że konsolę zabiorą, a pieniędzy nie odzyskam Sad"
odpowiedź na cytat wyżej :"dzwoniłem do izby celnej w Warszawie i poruszyłem ten temat bo również czekam na przesyłkę z Kanady, lecz jest to konsola z nr seryjnym CECH-25xxB więc nie mam co się martwić. co do CECH-25xxA to bardzo miła pani z izby celnej powiedziała mi że cała sytuacja dotyczy jedynie dostaw konsol PS3 przez Sony. pojedyncze paczki, zaadresowane pod konkretny adres domowy mają zostać jedynie objęte opłatą celną - nie będą rekwirowane. tak więc jeśli oczekujecie na jakąś konsolę z nr. seryjnym CECH-25xxA to nie martwcie się - dostaniecie ją"

Tak, więc Wasze Ps3 z restocków, shopów czy czego tam jeszcze są w pełni bezpieczne tak jak moja - dostaniemy je bez żadnego problemu. Dodatkowo powiem że CECH-25xxA to modele PS3 Slim 160GB."

Jeśli komuś zdjąłem kamień z serca to proszę u plusiki :*