Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z zaproszeniami - tłumaczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Problem z zaproszeniami - tłumaczenie (/Temat-Problem-z-zaproszeniami-tlumaczenie-2977)



Problem z zaproszeniami - tłumaczenie - wiktor953 - 09-03-2010 20:09

Proszę o przetłumaczenie poniższego tekstu:
"Witam!
Od kilku dni mam następujący problem: gdy chce kogoś zaprosić do znajomych, wyświetla mi sie wiadomość o przekroczeniu limitu zaproszeń, chociaż nie zapraszam nikogo. Dzisiaj zaprosiłem jedną osobe i j przy następnej wyświetlił mi sie ten komunikat. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam."
PS: a jak mam wypełnić pola name i e-mail adress?
Daje plusikaBig Grin
Z góry dzięki!!!


RE: Problem z zaproszeniami - tłumaczenie - Adik1818 - 09-03-2010 20:22

name i email adress?? gdzie chcesz wypełnić te pola?? w swoim profilu? Jeśli tak to first name-imię, last name- nazwisko a email adress masz już wpisany automatycznie ten na który było wysłane zaproszenie. A co do wysyłania zaproszeń to ja tak mam od tygodnia i nie mogę wysłać ani jednego więc albo trzeba napisać do lockerz albo bądź cierpliwy i poczekaj jeszcze kilka dni, a jeśli to nie pomoże to pisz do nich koniecznie.


RE: Problem z zaproszeniami - tłumaczenie - wiktor953 - 09-03-2010 22:06

chodzi mi o e- mail i name który mam wpisac jak chce napisać do lockerz. Wchodzę w "contact us" i musze wpisac email....


RE: Problem z zaproszeniami - tłumaczenie - Adik1818 - 10-03-2010 00:03

osobiście kiedy miałem problem z ptzplace to pisałem do lockerz na maila z tego maila którego używam jako loginu do konta a jeśli wysyłasz poprzez contact us to nie mam pojęcia, więc nie będę cię wprowadzał w błąd i pozostawię odpowiedż profesjonalistą. Jeśli ci nikt nie odpisze to poproś o pomoc w shutbox-ie, tam zawsze są chętni do pomocy!!


RE: Problem z zaproszeniami - tłumaczenie - DonHoracy - 10-03-2010 00:08

To jest błąd lockerz o którym pisali na hallwayu. Pracują nad tym i w przeciągu kilku dni ma zniknąć.

Jak masz podobne problemy to zawsze wysyłasz na: [email protected]
Jeśli chcesz korzystać z tego formularza na lockerz.com to w contact email wpisujesz swój adres którego używasz (na niego przyślą Ci odpowiedź na twoje pytanie).


RE: Problem z zaproszeniami - tłumaczenie - wiktor953 - 13-03-2010 13:20

Dzięki za pomoc!
Temat do usunięcia.