Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ikony dla uploadowania w serwisach ? U mnie za free ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ikony dla uploadowania w serwisach ? U mnie za free ! (/Temat-Ikony-dla-uploadowania-w-serwisach-U-mnie-za-free-29757)



Ikony dla uploadowania w serwisach ? U mnie za free ! - BartuS - 06-03-2011 20:04

W związku z prośbami o ikonki do uploadowania (opis, screen i download) postanowiłem otworzyć mój "sklepik" z takimi ikonkami. Obrazki robię w rozmiarze 600 x 50 - nie większe, nie mniejsze, ew. mogę dać PSD do zabawy Wink (na życzenie). Ikonki są w 3 rodzajach. Nie robię wyjątkowych o innym wyglądzie. Oto wzory:

(Zauważ, że one różnią się tylko kolorem napisów.) Napis wzór oczywiście nie występuje w żadnej połowie pracy. To samo tyczy się mojego nicka.

Wzór #1
[Obrazek: 2myx2cm.png]

Wzór #2
[Obrazek: jb1tte.png]

Wzór #3
[Obrazek: 263ezhg.png]


Cały zestaw wygląda tak:

Opis:
[Obrazek: opism.png]

Screeny:
[Obrazek: screenyv.png]

Download:
[Obrazek: downloade.png]

Zamówienia składać proszę wg. wzoru:
Cytat:Nick jaki ma być na ikonach:
Jaki zestaw: Podstawowy - Wszystkie ikony, Pojedynczy - podaj konkretny obrazek (opis, screeny, download)
Wzór:

Pozdro, liczę na + Smile


RE: Ikony dla uploadowania w serwisach ? U mnie za free ! - EseseK - 06-03-2011 20:49

Nick jaki ma być na ikonach: MegaUpper i żeby pod nickiem był wklejony ten obrazek http://darkwarez.pl/forum/templates/bLock/images/ranks/vip.gif
Jaki zestaw: Podstawowy - Wszystkie ikony (opis, screeny, download)
Wzór: Nr. 2

Od Siebie: Z góry dziękuję .


RE: Ikony dla uploadowania w serwisach ? U mnie za free ! - BartuS - 07-03-2011 12:35

Gotowe Wink

KLIK

Czekam na następne zamówienia


RE: Ikony dla uploadowania w serwisach ? U mnie za free ! - cinexik - 07-03-2011 12:36

Masz + choć osobiście mi śie nie podoba;/


RE: Ikony dla uploadowania w serwisach ? U mnie za free ! - Mataz - 07-03-2011 15:52

Nick jaki ma być na ikonach: HeroMataz
Jaki zestaw: Podstawowy - Wszystkie ikony
Wzór: Nr. 1

Z góry dzięki wielkie Smile


RE: Ikony dla uploadowania w serwisach ? U mnie za free ! - EseseK - 07-03-2011 15:55

OK ! Wszystko ok , wielkie dzieki plusik leci do Ciebie .


RE: Ikony dla uploadowania w serwisach ? U mnie za free ! - BartuS - 07-03-2011 18:27

@Mataz, gotowe Wink

KLIK


RE: Ikony dla uploadowania w serwisach ? U mnie za free ! - Mataz - 08-03-2011 17:18

Dzięki wielkie Smile ogromny + do Ciebie leci