Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Strategia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Strategia (/Temat-Rozwiazane-Strategia-2975)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Strategia - kubeQ - 09-03-2010 19:14

Na pewno jakbym się wysilił mocno to bym znalazł odpowiedzi, ale pomyslałem i wywnioskowałem, że dla nowych użytkowników i zmiany która mają byc prowadzone moje pytania się przydadzą.

1. Jak strategicznie podejsc do wykorzystania punktow? Lepiej zaatakawac na najblizszym restocku i o cos powalczyc czy jednak zbierac punkty na ten sklepik gdzie rzeczy beda drozsze punktowo, ale pewne.

2. Nie wiem jak wygląda restock, ale czy jezeli cos tam zaklepie i moze sie to nie powiesc czy punkty przepadaja czy cos takiego?

3. Czytalem ze mozna na jednym IP miec roznych czlonkow rodziny. Czy ta rodzina moze miec 20 czlonkow Big Grin ? Babcia dziadek kuzynka stryj? Czy to sie miesci w prawie lockerz.com ?

4. Czy konta ktore sa aktywowane przez zaproszenie musza byc uzutkowana w sensie czy jezeli zaloze konto i czy ono sobie bedzie poprostu czy lockerz.com sie w tym połapie czy nie odbiora punktu za zaproszenie osoby ?


RE: Strategia - mozambik1 - 09-03-2010 19:22

1. Rób co chcesz ze swoimi punktami, a nie wiadomo dokładnie kiedy ma się ten ów sklepik pojawić wiec możesz zbierać jak chcesz coś konkretnego i drogiego
2.Tego akurat nie wiem Tongue
3 Tak, na jednym ip można zarejestrować członków swojej rodziny, ale można zrobic w ten sposób 5 kont maksymalnie
4. Nie odpowiadasz za to co robi dana osoba ze swoim kontem. Może zbierać sobie punkty albo nie i nie odejmą ci za to pkt ani nic Smile


RE: Strategia - kubeQ - 09-03-2010 19:31

Ciekawy jestem jeszcze odpowiedzi na moje 2 pytanie. Może wypowie się ktos kto juz odbyl restock.

Kontunuujac moje 3 pytanie- ponieważ mam mały pomysł. Odnośnie tego IP to musi ono się róznić przy rejestracji na lockerz.com czy jak? Bo mam pomysł by załozyc w domu 20 kont email. Bywajac u znajomych odpalic te konta... Jezeli na jednym ip moze byc 5 kont, to rozumiem ze musze skorzystac z internetu u 4 znajomych ;] Big Grin Czy dobrze mysle ?


RE: Strategia - Kilol - 09-03-2010 19:35

2. Kiedy coś zamówisz na restocku, to nagroda jest już twoja i nikt ci jej nie odbierze. Restock wygląda tak - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=161

3. Też się zawsze nad takim pomysłem zastanawiałem, ale nie chce ryzykować.


RE: Strategia - mozambik1 - 09-03-2010 19:35

Tak, dobrze myślisz ale wiesz mogą się kapnąć, ktoś już tak miał, że miał fake konta i jak wygrał nagrodę to dostał emalia, że nie dostanie bo oszukiwał czy coś Smile. Lepiej legalnie ich zdobyć np. w szkole poprosić kogoś o rejestracje a jak ktoś już to zrobi to mu coś kupisz w szkolnym sklepiku np. drożdżówkę albo paczkę lays'ów Tongue


RE: Strategia - kubeQ - 09-03-2010 19:38

Słuchajcie jeszcze z tymi kontami email. Jak mówicie, że to ryzykowne to mój plan wygląda tak by załozyć 20 kont email i bywajać gdzieś odpalać po jednym. To u kogoś to w kafejce. Chyba teraz będzie już git prawda ;] ?

Jakie jest prawdopodobienstwo na zdobucie czegos w restocku? Rozumiem, ze opoznienie nasze do USA jest tak duze, ze prawie zadne. Bo chyba sprawa wyglada tak ze osob w Polsce jest duzo ktore maja np. pkt na PS3 tylko nie maja jak ich wykorzystac to prawda ?


RE: Strategia - mozambik1 - 09-03-2010 19:41

W kafejce nie masz pewności czy już nie robił tego ktoś przed tobą, mogą nie mieć też zmiennego ip


RE: Strategia - kubeQ - 09-03-2010 19:51

A to IP jest sprawdzane konkretnie przy rejestracji? Czy moze tak gleboka sprawdzaja ze patrza na email ze byl tworzony z tego samego IP. Bo na to nie dostalem odpowiedzi Smile ?


RE: Strategia - Kilol - 09-03-2010 19:54

Za pewne przy rejestracji. Lockerz nie ma czasu na sprawdzanie IP po pocztach itp.Wink


RE: Strategia - kubeQ - 09-03-2010 19:57

Chociaz tyle Big Grin

Chcialem jeszcze zapytac o te restocki. Czy jezeli chce brac w nich udzial to musze jakos za nie zaplacic ? Punktami ? Bo raz czytalem ze ktos wygral laptopa za 3500pkt, ktory tak na prawde byl za 2000pkt czy jakos tak... Jak to mozliwe ?

Na jakie maila najlepiej wysyłać zaproszenia ?