Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Co z tym potwierdzeniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Co z tym potwierdzeniem (/Temat-Rozwiazane-Co-z-tym-potwierdzeniem-29710)



[Rozwiązane]Co z tym potwierdzeniem - Lontek - 05-03-2011 20:03

Mam taki pytanie. Zamówiłem w shopie 4 rzeczy ( w kolejności zamówień):
Deskę
Zegarek z DOD
2 gry z DOD

Do tej pory patrzyłem na mail z deską bo wydawało mi się, że jak pierwszą zamówiłem to potw. przyjdzie najszybciej

Dziś patrzę na mail z grami potwierdzenia są. I 2 rzeczy w PE. Domyślam się, że gry bo ważą tyle samo.

I pytanie gdzie do jasnej chol** te potwierdzenia ??

* DOD to Deal of the Day


RE: Co z tym potwierdzeniem - diabloo07 - 05-03-2011 20:09

To wszystko zależy od tego, w ile dni Lockerz podało shipping. Niektóre mają 2-3 dni a niektóre 10-17 dni.


RE: Co z tym potwierdzeniem - Lontek - 05-03-2011 20:23

Deskę zamówiłem 19 lutego
http://shop.lockerz.com/accessories-home/sports-gear/31-razor-spark-sk8-icarus-skateboard.html
Skip time 5-7 days do dziś słychu ani widu Sad


RE: Co z tym potwierdzeniem - Bolt - 05-03-2011 20:33

Każdy czeka, nie jesteś jedyny... niektórzy czekają po 3 tygodnie i wtedy dostają ale nie ma co się martwić bo zazwyczaj już wtedy paczka jest w drodze.


RE: Co z tym potwierdzeniem - Lontek - 05-03-2011 20:42

Dzięki wszystkim temat do zamknięcia Wink


RE: Co z tym potwierdzeniem - diabloo07 - 06-03-2011 10:01

Ja zamówiłem sluchawki 6 stycznia, shipping był 2-3 dni, a dostałem je dopiero 3 tygodnie temu Wink


[Rozwiązane]Co z tym potwierdzeniem - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.