Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[rFactor] Liga Pagani Zonda - wyniki po GP Austrii na A1 Ring! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [rFactor] Liga Pagani Zonda - wyniki po GP Austrii na A1 Ring! (/Temat-rFactor-Liga-Pagani-Zonda-wyniki-po-GP-Austrii-na-A1-Ring-29707)



[rFactor] Liga Pagani Zonda - wyniki po GP Austrii na A1 Ring! - Leopard - 05-03-2011 19:05

Szczerze mówiąc liczełem na większą frekwencję z racji tego, że był to pierwszy wyścig, no ale może to się poprawi Smile.

Obecni byli tylko:

blackjoe
Morfit
Kalis
Leopard

kekekiler i Satan usprawiedliwili się z wyścigu, a Pucki miał problemy, więc rozumiem, że nie przyszli, ale liczyłem, że będzie chociaż z 8 osób Smile.

Wyniki:

1. blackjoe - 7pkt
2. Leopard - 5pkt
3. Morfit
__.Kalis


Klasyfikacja generalna:

1. blackjoe - 7pkt
2. Leopard - 5pkt
3. Morfit
__.Kalis

Mam nadzieję, że na następnym wyścigu (Laguna Seca ALMS), który odbędzie się 12 marca będzie trochę więcej osób.
Myślę, że skarg żadnych nie ma, ale jak coś to pisać.


RE: [rFactor] Liga Pagani Zonda - wyniki po GP Austrii na A1 Ring! - Kalis - 05-03-2011 22:57

dupa dupa, Klasyfikacja oki pięknie ładnie ale jak się zaczął wyścig to pingi po 5k do 8k mieli u mnie nie wiem dlaczego tak jest ;(

ale gz dla tych co dojechali Smile


RE: [rFactor] Liga Pagani Zonda - wyniki po GP Austrii na A1 Ring! - Morfit - 05-03-2011 23:09

Uważam, że wyścig nie powinien brać zaliczony do głównej klasyfikacji. Ścigały się tylko 2 osoby. Mnie po drugim okrążeniu coś padło i nie mogłem jeździć. Jestem za tym, aby powtórzyć wyścig w innym terminie.


RE: [rFactor] Liga Pagani Zonda - wyniki po GP Austrii na A1 Ring! - BartuS - 06-03-2011 08:22

mnie chyba wypisałeś zgodnie z tym o czym pisałem na sb ?