Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nowe konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nowe konto (/Temat-Rozwiazane-Nowe-konto-2952)



[Rozwiązane]Nowe konto - Yanke$ - 09-03-2010 14:44

Witam.
Chcę sobie założyć drugie konto na Lockerz - bo na pierwszym robiąc Z-Lista oszukiwałem, robiłem fake'i i boję się o brak koszulki.

No to:
1. Robiłem sobie konto"(pierwsze) i na nim (nie wszystkie) fake'i; zdobyłem Z-List.
Wysłali coś tam, ale nie standarowe potwierdzenie wysłania T-Shirta.
Później się przyznałem do fake'ów i nie wiem, czy dojdzie koszulka. Nie odpowiadają na żadne mejle.
Więc chcę sobie drugie konto zrobić:
1. Z pierwszego za fake'owanego konta wysłałem zapro do kolegi, ten zaakceptował i chcę przejąć to konto.
Czy w związku z tym mi coś grozi ?
Słyszałem, że wiele osób ma dwa konta.
Za każdą odpowiedź przyznam reputa. Prosiłbym ewentualnie co mam zrobić - napisać coś do nich z nowego konta.
Dzięki wszystkim z góry.


RE: Nowe konto - Kilol - 09-03-2010 15:36

Moim zdaniem powinieneś pisać do nich cały czas, aż ci odpiszą.
Co do dwóch kont, to nic ci nie grozi. W końcu każda osoba z rodziny może mieć na siebie jedno konto.


RE: Nowe konto - Yanke$ - 09-03-2010 15:52

Ale skoro na pierwszym koncie mam ostatnią szansę z fake'ami i uznają te drugie konto za fake'a jak np. wygram podczas restocku, to kompletna lipa !


RE: Nowe konto - Kilol - 09-03-2010 15:57

hmm... No właśnie. Nie wiadomo jak cię potraktują. Trochę biedy sobie narobiłeś chłopie.


RE: Nowe konto - NaoS - 09-03-2010 16:13

To można sobie założyć drugie konto (na mame? Tongue) i normalnie na nim zbierać punkty?
Przeglądałem forum i podobno były przypadki że anulowali wygraną.


RE: Nowe konto - Kilol - 09-03-2010 16:16

Proste, że można. Możesz zamówić 2 nagrody na dwóch kontach.
Były przypadki, że anulowali komuś nagrodę, ale to przez to, że ktoś zrobił sobie ok. 10-30 kont fake.


RE: Nowe konto - Yanke$ - 09-03-2010 16:17

Ale nie spamujcie innymi sprawami. Ja chcę konkretne teksty, które mam wysłać, najlepiej z obydwu kont. Tylko konkrety, bez spamu.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nowe konto - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.