Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Czy to BUG? Punkty. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Czy to BUG? Punkty. (/Temat-Zamkniety-Czy-to-BUG-Punkty-2947)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]Czy to BUG? Punkty. - pawliszon - 09-03-2010 11:38

Witajcie,

kilka razy dostałem już po 2 razy PTZ za zalogowanie się. Było tak, że logowałem się równo o północy lub chwilkę po i klikałem w "Login PTZ" i nie dostawałem ich, dopiero kiedy przechodziłem do zakładki Dailes naliczało mi je, strona się odświeżała i pojawiała się następna zakładka "Login PTZ", w którą klikając dostawałem następne PTZ. Mam Z-listera więc to są już 3 raz dodatkowe 4 punkty... Za pierwszym razem napisałem do lockerz jak się sprawa ma - odpisali mi, że moje punkty są prawidłowe i żebym dalej zbierał, ale boję się, że jakby coś udało mi się wygrać to by sprawdzili dokładniej i wtedy lipaTongue Co sądzicie?


RE: Czy to BUG? Punkty. - waski88 - 09-03-2010 11:43

mozliwe ze jakis bug albo szczescie powinienes sie cieszyc


RE: Czy to BUG? Punkty. - WalkmaN - 09-03-2010 11:44

Nic się nie bój za to nic ci nie zrobią ;] też tak samo miałem, pewnie i inni też Smile


RE: Czy to BUG? Punkty. - pawliszon - 09-03-2010 11:48

No właśnie sie zastanawiałem czy ktoś z forum też ma podobnie i dziś w dodatkowe "Login PTZ" nie kliknąłem - zamierzałem przeczekać do następnego dnia Tongue


RE: Czy to BUG? Punkty. - Kilol - 09-03-2010 14:56

Ja miałem przed chwilą ten sam przypadek.Wink


RE: Czy to BUG? Punkty. - pawliszon - 09-03-2010 15:31

I co - klikasz czy nie klikasz? Big Grin Kuszące jest mieć te dodatkowe 4 PTZ ale właśnie nie wiem czy z tego potem problemu nie będzie Tongue


RE: Czy to BUG? Punkty. - Kilol - 09-03-2010 16:02

Kliknąłem raz, ale mi nie dodało.Tongue


RE: Czy to BUG? Punkty. - Adik1818 - 09-03-2010 16:21

ja osobiście miałem coś podobnego ok. 2 tygodnie temu. Równo o północy kliknąłem w datę i dostałem 4 ptz, przechodzę w dailes i odpowiadam, wracam na hallway i patrze a tam data na szaro i klikam jeszcze raz, punkty znowu dostałem. Kolejnego dnia wchodzę i klikam na login ptz i pole zielone, ale ptz mi nie dodało a za dailes dostałem normalnie- więc albo sami już to odliczyli, albo raz miałem szczęście, a raz pecha.


RE: Czy to BUG? Punkty. - oszpiotrek - 09-03-2010 16:24

Ciesz się narazie że więcej punktów dostałeś. Jak by Cie zbanowali zawsze możesz się odwołać do maila który wysłał ci jeden z administratorów.


RE: Czy to BUG? Punkty. - pawliszon - 09-03-2010 16:41

No właśnie dostałem od nich maila i napisali coś takiego:

Cytat:Hey,

All PTZ counts are correct. We have deducted points from confessed cheaters, as
well as taking points away from cheaters who have redeemed for prizes.

Keep earning those points.

Lockerz Support
Pittsburgh, PA

Może być on podkładką gdyby się przyczepili, słuszna uwaga Smile