Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ (/Temat-USA-vs-Reszta-Swiata-Walka-o-PTZ-2944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ - lysy88 - 26-03-2010 08:54

swoją drogą lockerz to świetni goście od marketingu. oni doskonale wiedzieli kto wygra March Radness, nie chcieli dać od razu restocku international bo po co skoro można wszystkich dodatkowo przycisnąć żeby zapraszali znajomych.... bo tak na prawdę tylko tym uda się zdobyć coś ponad norme
owieczki ślepe ;]


RE: USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ - mikobro - 26-03-2010 09:19

No i chyba ogłoszenie że Reszta Świata wygrała to już tylko formalność.
Gratki dla everybody i obysmy pozbyli sie do konca tego cla i vatu, wtedy to juz bedzie super bajer !!! Big GrinBig Grin
Pozdro dla wszystkich Smile


RE: USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ - Royside - 26-03-2010 09:35

Już wcześniej Wam pisałem że zależy im na rozgłosie ale pesymiści dalej byli przy swoim.

Ponowne pozdrowienia dla nich Smile


RE: USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ - BartuS - 26-03-2010 09:37

dziękuje Wink


Ale po początkowych wybrykach z filmami można było się domyślać kto wygra Wink


RE: USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ - Tech - 26-03-2010 12:57

Ja tam się nie będę cieszył dopóki nie zobaczę wyników. Nigdy nic nie wiadomo z Lockerz, choć jestem dobrej myśli : P


RE: USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ - sznikers99 - 26-03-2010 14:51

teraz sprawdzają kto robił fake konta! Tongue i pokaza kto wiecej usa czy international teamTongue


RE: USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ - Zythus - 26-03-2010 15:39

Lol mi was. Ludzie, gdzie było napisane, że wybierzemy sobie czas restocku? Gdzie?
News został przetłumaczony tak, jakby oni to mówili.
Żebyście zrozumieli, news sprzed 2 tygodni i 3 dni:
"If members in the rest of the world score higher, the redemption is theirs AND we'll choose the best time for our international members."
Co tłumaczy się mniej więcej następująco:
"Jeżeli użytkownicy z reszty świata wygrają, restock jest ich I wybierzemy im najlepszy czas w którym ma się odbyć restock dla nich."

To ONI wybiorą nam, nie MY sobie. Bo chyba wy obczailiście inaczej Smile
A jeżeli jeszcze jakieś wątpliwości cytuję punkt piąty Marcowego Restocku:
"5. It will be a surprise date and time."
Co tłumaczy się mniej więcej:
"5. Restock odbędzie się w nieznanej użytkownikom dacie i o nieznanym użytkownikom czasie."
Jeżeli ktoś sądził, że wybierzemy sobie datę albo co najmniej godzinę odbycia się restocku - pozdro.


RE: USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ - tactlessczak27 - 26-03-2010 16:55

Winer


RE: USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ - GROM2012 - 26-03-2010 17:00

A no masz racje Zythus. Tylko nie czaje co chciałeś przekazać innym pisząc "Lol mi was." :] Ale dość ciekawe stwierdzenie. ;]


RE: USA vs Reszta Świata - Walka o PTZ - Grabowkers - 26-03-2010 17:11

Z filmiku który pojawił się na hallway'u (totalny bełkot) wynika, że wygraliśmy March Radness. Big Grin